Шепетівський центр ПМСД затвердив свій фінансовий план

Про затвердження фінансового плану на 2018 рік Комунального підприємства «Комунального некомерційного підприємства Шепетівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Шепетівської районної ради говорили на черговій сесії райради.

Цьогоріч до кінця року центр ПМСД отримає від Національної служби охорони здоров’я 7 мільйонів 200 тисяч гривень. 403 тисячі гривень виділять із місцевих бюджетів на оплату комунальних послуг. З міського бюджету на виконання цільових програм передбачено 350 тис. гривень:

  • 250 тисяч — на виконання «Програми розвитку зміцнення матеріально-технічної бази Шепетівського центру ПМСД на покращення медико-санітарної допомоги населенню на 2018–2010 роки»;
  • 100 тисяч — на виконання «Програми розвитку фінансової підтримки хворим нефрологічного профілю Шепетівського району для амбулаторного лікування на базі КП КНП Шепетівського центру ПМСД на 2016–2018 роки».

Також у планах центру отримати 200 тисяч гривень доходу від інвестиційної діяльності та 10 тисяч від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) — дохід від оренди активів. Ці кошти планується витратити на придбання медичного обладнання довгострокового використання згідно з відповідним табелем оснащення.

Із доходів 212 тис. 800 гривень витратять на медикаменти та перев’язувальні матеріали.

— Відтепер ми зможемо забезпечити наші заклади всіма необхідними медикаментами невідкладної допомоги та перев’язувальними матеріалами, — пояснив головний лікар КП «КНП Шепетівського центру первинної медико-санітарної допомоги» Андрій Нечипорук.

Сюди входить той перелік медикаментів та лікарських засобів невідкладної лікарської допомоги, які мають бути в амбулаторіях та фельдшерсько-акушерських пунктах.

Загалом, у складі центру ПМСД налічується 18 амбулаторій. Адже донедавна не всі заклади мали хоча б мінімум того, що необхідно.

298 тис. 800 гривень центр ПМСД витратить на послуги та матеріали. На ці кошти планують закупити нове медичне обладнання та медичні вироби: електрокардіографи; отоофтальмоскопи; електронні дитячі ваги; пульсоксиметри; пікфлуометри; тонометри; медичні ліхтарики; медичні сумки з наборами лікарських засобів; різноманітні швидкі тести для визначення тропонінів, гепатитів, ВІЛ-інфекції; медичні меблі, та інше.

— Якщо пацієнт прийде до лікаря, і не отримає тут послугу у вигляді швидких тестів, обстежень, то він піде до іншого лікаря. Тому значну суму будемо витрачати на саму послугу, — розповів Андрій Григорович.

Крім того, планується придбати будівельні матеріали для проведення ремонтних робіт в сільських амбулаторіях у Михайлючці, Чотирбоках, Плесні та міській дитячій амбулаторії № 6.

— Адже медична послуга — це не лише кваліфікований лікар, а ще й наявність необхідного медичного обладнання, — резюмував головний лікар.

Укладений договір із Національною службою охорони здоров’я надасть змогу виправдати очікування лікарів про заробітну плату. Відтепер нараховуватимуть зарплату за наступним принципом: базова ставка плюс вартість декларацій. При цьому середня заробітна плата становитиме від 14 до 18 тисяч гривень та від 16 до 20 тисяч гривень у сільських лікарів. Відтак, на оплату праці витратять левову й основну частку коштів — 5 млн 459 тис. 800 гривень.

Аби Шепетівський центр ПМСД відповідав всім вимогам у ході реформи, значну частину грошей — 1 млн 22 тис. 900 гривень використають і на адміністративні витрати. Значно більше грошей, ніж в попередні часи, потрібно й на паливно-мастильні матеріали, ремонт та запасні частини до автомобілів.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


2 коментарі до статті «Шепетівський центр ПМСД затвердив свій фінансовий план»

  1. Нарешті і самі кошти реально вже на нашому рахунку!!! Виплатили вже аванс за жовтень. Нарешті можемо значно покращити якість надання первинної медико-санітарної допомоги: плануємо ремонти дитячої амбулаторії номер 6, закупити повністю медичне обладнання, в тому числі є амбітна мета – придбати сучасний УЗД апарат, є можливість купити лікарські засоби в достатній кількості, закінчуємо ремонти амбулаторій в с. Михайлючка, Чотирбоки. Я дякую нашій команді лікарів за успішне провадження реформи первинної ланки !!! А результат нехай оцінять наші пацієнти!!! Ми чекаємо Вас!!! Хто ще не вибрав свого лікаря – поспішайте, майже всі лікарі набрали до 90% можливої кількості декларацій. Віримо в реформу охорони здоров’я!!!!

  2. В коментує:

    Пане Андрію, а чи зросте у наступному році Ваша заробітна плата? І який її розмір нині? Це дуже турбує нас, мешканців Шепетівщини, адже керувати медициною – дуже важка і самовіддана праця, яка потребує гідної оплати.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці