Шепетівчани чекали воду, а тепер ще й нормальну дорогу

Про водогін на вулиці Максима Залізняка, що в Шепетівці, мешканці мріяли кілька років. Адже в 2016 році вуличні криниці зміліли і містяни залишилися без якісної питної води. Наразі людей турбує інше: коли справу завершать і вони зможуть вільно пересуватися вулицями.

Зі слів мешканців даного мікрорайону, роботи з будівництва вуличної водопровідної мережі розпочалися ще на початку літа. Однак, тривалий час на вулиці стояли відкриті колодязі. Мешканці на небезпеку неодноразово нарікали, оскільки хвилювалися за життя та здоров’я своїх дітей.

Запорукою тривалого терміну використання водогонів — є якісні водопровідні труби. Саме такі, та й за помірними цінами пропонує ООО ПКФ «Созидатель» з Дніпра. Працюючи на ринку з 2003 року, компанія набула великого досвіду, який допомагає утримувати лідерськи позиції в галузі металопрокату.

— Люди вже самі потроху почали підсипати дорогу, аби можна було хоч якось проїхати, — розповідає Григорій, житель вулиці Максима Залізняка.

Окрім того, колодязі самостійно накривали підручними матеріалами, аби туди не впали діти.

Особливо турбували мешканців відкриті колодязі, що встановлені біля гаражів. Адже тим шляхом щодень дітлахи, та й дорослі, добираються до автобусної зупинки.

— Тут не можна ні проїхати, ні пройти… Коли пройде дощ, то як тут дітям йти в школу? — нарікає Ніна Василівна.

Альтернативної дороги, аби простіше та безпечніше дійти до зупинки, нема. Єдиний варіант — йти по провулку Максима Залізняка, але там не облаштовані тротуари.

Стан дорожнього покриття теж бажає кращого. Після дощу автівки просто застрягають у багнюці.

Будівництво вуличної водопровідної мережі по вул. Максима Залізняка та до місця врізання у міські водопровідні мережі виконує ТОВ «Ремонтно-будівельна компанія «Житлосервісбуд» із міста Славути.

— Роботи виконані фактично на 80 %, — розповідає перший заступник міського голови Володимир Вихівський. — Залишилося підсипати 127 кубічних метрів (майже 178 тонн, — Авт.) щебню.

Зі слів посадовця, щебінь вивезуть вже з 25 вересня. Аби в подальшому зробити дорожнє покриття максимально якісним, ремонтні роботи компанія виконує поетапно, дотримуючись усіх технологій. Завершити їх планують до 1 грудня поточного року.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


2 коментарі до статті «Шепетівчани чекали воду, а тепер ще й нормальну дорогу»

  1. Елена Зелинская коментує:

    ще не встигли зробити водогін, як плита тріснула, якраз на цій дорозі що на фото.

  2. Роман Фарбей коментує:

    Без водоотвода деньги в бездну.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці