З 4 серпня на Шепетівщині розпочинається сезон полювання на пернатих

З 4 серпня на Шепетівщині розпочинається сезон полювання на пернатих

Полюватимуть на качок (крім гоголя, черні білоокої, савки, огара галагаза, гаги звичайної, лутка, крохалів, черні червонодзьобої, нерозня, креха середнього, каменярки, казарок білощокої та червоноволої) лиску, куликів (крім кулика сороки, ходуличника, шилодзьобки, кроншнепів, чайки, лежня, дерихвостів, поручайника, крем’яшника, чорниша, перевізника, фіфі, зуйків морського, малого великодзьобого, галстуньчика, пісочників, плавунців, баранця великого), голубів (крім голуба — синяка) з 16-ї години 4 серпня 2018 року по 30 грудня 2018 року включно.

Днями полювання є: субота, неділя, а середа до 1 листопада 2018 року включно.

Норма добування пернатої дичини одним мисливцем за день полювання не повинна перевищувати:

  • гусей —З,
  • качок — 5,
  • куликів — 10,
  • голубів — 10.

При проведенні полювання мисливець зобов’язаний проводити облік добутої ним дичини, який ведеться в ліцензії, або відстрільній картці та контрольній картці обліку добутої дичини і порушень правил полювання: на пернату дичину встановити в кінці дня проведення полювання. До початку проведення полювання в контрольну картку обліку добутої дичини мисливцем вноситься: дата, назва користувача мисливських угідь, місце проведення полювання, і номер ліцензії, або відстрільної картки.

Всі ліцензії реєструються в Хмельницькому обласному управлінні лісового господарства після заповнення всіх реквізитів.

Всі ліцензії реєструються в лісництвах за місцем проведення полювання. З цією метою з 05.11.2018 і до закінчення мисливського сезону, в дні проведення полювання, в конторах лісництв встановити чергування з 7 до 16 години.

Після проведення полювання ліцензії залишаються у працівника господарства, де проводилося полювання, а мисливцям робиться відмітка у контрольній картці добутої дичини та видається документ для провозу продукції полювання, після заключення ветеринарної медицини. У 10-ти денний термін, після закінчення сезону полювання подати у Хмельницьке управління лісового та мисливського господарства звіт про використання ліцензій з додаванням закритих та невикористаних ліцензій.

Також вводяться деякі заборони.

Полювання на всіх територіях природно-заповідного фонду відтворюючих ділянках, всіх інших заборонених територіях, в 200 метровій зоні навколо них.

Всяку стрільбу в темний період доби (пізніше години після заходу сонця та раніше години до його сходу), полювання з використанням не мисливської (в тому числі військової, вогнепальної, пневматичної та іншої стрілецької зброї, напівавтоматичної зброї з магазинами більш як на два патрони, понні мисливською зброєю, яка належить іншій особі без її присутності, або за наявності у мисливця та власника зброї відповідних дозволів, виданих органами внутрішніх справ, полювання з вогнепальною мисливською зброєю на відстані 200 метрів від будівель населеного пункту та окремо розташованих будівель, де може перебувати людина.

ЗАБОРОНИТИ

видачу ліцензій, відстрільних карток мисливцям, які не мають посвідчень мисливця, або не отримали контрольні картки обліку добутої дичини та порушень правил полювання на 2018 рік з відміткою про сплату державного мита.

Забезпечити дотримання порядку обліку, видачі й повернення ліцензій, відстрільних карток, організацію та здійснення полювання.

Лісовій охороні у співпраці з Державною екологічною інспекцією, органами внутрішніх справ забезпечити контроль за дотриманням мисливцями затверджених лімітів та норм добування мисливських тварин, охороною державного мисливського фонду від браконьєрів, суворе дотримання мисливцями правил полювання, техніки безпеки та ветеринарно — санітарних вимог.

Дотримання усіх норм та правил допоможе мисливцям безпечно полювати.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Реклама
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоУ лісах Шепетівщини зграя вовків полює на козуль та кабанів
У сусідній з Хмельниччиною області через напад кабана загинув полісмен
Скільки пернатих може вполювати кожен мисливець Хмельниччини
На Шепетівщині під час обстеження мисливських угідь попереджали про грип птиці
У Шепетівській ТГ селяни не випускають домашню птицю через нашестя лисиць
У Нетішині повідомили коли відкриється міський пляж

Читайте у цій рубриціНафтогаз встановив річний тариф на газ для населення
Зарплати в травні — у більшості професійних сфер триває їх зниження
Європою шириться мавпяча віспа: що варто знати
Виплату грошової допомоги переселенці можуть отримати прямо на вокзалі
Українці обрали тему для нової поштової марки
НБУ скасував обмеження курсу для продажу готівкової валюти
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter