З 4 серпня на Шепетівщині розпочинається сезон полювання на пернатих

З 4 серпня на Шепетівщині розпочинається сезон полювання на пернатих

Полюватимуть на качок (крім гоголя, черні білоокої, савки, огара галагаза, гаги звичайної, лутка, крохалів, черні червонодзьобої, нерозня, креха середнього, каменярки, казарок білощокої та червоноволої) лиску, куликів (крім кулика сороки, ходуличника, шилодзьобки, кроншнепів, чайки, лежня, дерихвостів, поручайника, крем’яшника, чорниша, перевізника, фіфі, зуйків морського, малого великодзьобого, галстуньчика, пісочників, плавунців, баранця великого), голубів (крім голуба — синяка) з 16-ї години 4 серпня 2018 року по 30 грудня 2018 року включно.

Днями полювання є: субота, неділя, а середа до 1 листопада 2018 року включно.

Норма добування пернатої дичини одним мисливцем за день полювання не повинна перевищувати:

  • гусей —З,
  • качок — 5,
  • куликів — 10,
  • голубів — 10.

При проведенні полювання мисливець зобов’язаний проводити облік добутої ним дичини, який ведеться в ліцензії, або відстрільній картці та контрольній картці обліку добутої дичини і порушень правил полювання: на пернату дичину встановити в кінці дня проведення полювання. До початку проведення полювання в контрольну картку обліку добутої дичини мисливцем вноситься: дата, назва користувача мисливських угідь, місце проведення полювання, і номер ліцензії, або відстрільної картки.

Всі ліцензії реєструються в Хмельницькому обласному управлінні лісового господарства після заповнення всіх реквізитів.

Всі ліцензії реєструються в лісництвах за місцем проведення полювання. З цією метою з 05.11.2018 і до закінчення мисливського сезону, в дні проведення полювання, в конторах лісництв встановити чергування з 7 до 16 години.

Після проведення полювання ліцензії залишаються у працівника господарства, де проводилося полювання, а мисливцям робиться відмітка у контрольній картці добутої дичини та видається документ для провозу продукції полювання, після заключення ветеринарної медицини. У 10-ти денний термін, після закінчення сезону полювання подати у Хмельницьке управління лісового та мисливського господарства звіт про використання ліцензій з додаванням закритих та невикористаних ліцензій.

Також вводяться деякі заборони.

Полювання на всіх територіях природно-заповідного фонду відтворюючих ділянках, всіх інших заборонених територіях, в 200 метровій зоні навколо них.

Всяку стрільбу в темний період доби (пізніше години після заходу сонця та раніше години до його сходу), полювання з використанням не мисливської (в тому числі військової, вогнепальної, пневматичної та іншої стрілецької зброї, напівавтоматичної зброї з магазинами більш як на два патрони, понні мисливською зброєю, яка належить іншій особі без її присутності, або за наявності у мисливця та власника зброї відповідних дозволів, виданих органами внутрішніх справ, полювання з вогнепальною мисливською зброєю на відстані 200 метрів від будівель населеного пункту та окремо розташованих будівель, де може перебувати людина.

ЗАБОРОНИТИ

видачу ліцензій, відстрільних карток мисливцям, які не мають посвідчень мисливця, або не отримали контрольні картки обліку добутої дичини та порушень правил полювання на 2018 рік з відміткою про сплату державного мита.

Забезпечити дотримання порядку обліку, видачі й повернення ліцензій, відстрільних карток, організацію та здійснення полювання.

Лісовій охороні у співпраці з Державною екологічною інспекцією, органами внутрішніх справ забезпечити контроль за дотриманням мисливцями затверджених лімітів та норм добування мисливських тварин, охороною державного мисливського фонду від браконьєрів, суворе дотримання мисливцями правил полювання, техніки безпеки та ветеринарно — санітарних вимог.

Дотримання усіх норм та правил допоможе мисливцям безпечно полювати.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності

Теґи публікації


Вам також може бути цікавоНа Хмельниччині під час полювання мисливець поранив свого товариша
В Ізяславському районі обстежили мисливські угіддя
Полювання на качок розпочнеться 8 серпня
Полончанин поплатився за незаконне зберігання зброї
Мисливець на Хмельниччині відповість за 2 злочини: вбивство лося та хабар

Читайте у цій рубриціЮрай Санітра: «Якщо буде все в порядку зі здоров’ям, збірні України будуть дуже сильні на ЧС»
Лижні гонки. Кубок світу. Українки невдало виступили на етапі в Лахті
Підтримка бізнесу 2021. «Карантинні» вісім тисяч і продовження «доступних кредитів»
Як на Хмельниччині працевлаштують колишніх чиновників РДА?
В Україні перевірятимуть законність будинків для людей похилого віку та умови проживання
У грудні 2020-го збільшився розмір допомоги по тимчасовій втраті працездатності