На Хмельниччині середня заробітна плата нижча, ніж по Україні

Вище середнього рівня по області в травні 2018 р. була заробітна плата працівників сфери фінансової та страхової діяльності (10 745 грн), державного управління й оборони, обов’язкового соціального страхування (10 292 грн), промисловості (8 129 грн), сільського господарства, лісового господарства та рибного господарства (8027 грн), транспорту, складського господарства, поштової та кур’єрської діяльності (7 190 грн).

Серед промислових видів діяльності найвищий рівень заробітної плати спостерігався в працівників підприємств з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря (10 718 грн) і перевищував середньообласний показник в 1,5 разу.

Водночас рівень заробітної плати працівників підприємств з тимчасового розміщування й організації харчування, виготовлення виробів з деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльності перебував у межах 51,4–64,2 % від середньообласного показника.

Реальна заробітна плата найманих працівників у травні порівняно з квітнем збільшилась на 1,9 %, відносно травня 2017 року — на 13,5 %.

Загальна сума заборгованості із виплати заробітної плати на 1 червня становила 7,4 млн грн, або 0,5 % фонду оплати праці, нарахованого за травень.

У структурі загальної суми заборгованості 81,3 % утворено на підприємствах, до яких впроваджена процедура відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом, 14,9 % — на економічно активних підприємствах та 3,8 % — на економічно неактивних підприємствах.

Вчасно не отримали заробітну плату 137 працівників економічно активних підприємств. Кожному з них не виплачено в середньому по 8 052 грн, що на 13,1 % більше, ніж середня заробітна плата за травень.


P.S.

Аби українці не шу­ка­ли ро­бо­ту в ін­ших кра­їнах, се­ред­ня за­ро­біт­на пла­та в Ук­ра­їні має бу­ти близь­ко 15 тис. грн.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці