У Шепетівці працівники цивільного захисту обмінювалися досвідом

7 червня у Шепетівці педагогічні працівники «Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Хмельницької області» з шести міст Хмельниччини підвищували професійний рівень та педагогічну майстерність.

— Щорічно з педагогічними працівниками центру виїжджаємо у наші структурні підрозділи в Хмельницькому, Кам’янці-Подільському, Славуті, Нетішині, Старокостянтинові. Сьогодні зібралися у Шепетівці, — розповідає Анатолій Закреницький, заступник начальника центру з навчальної та виробничої роботи «Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Хмельницької області».

Аби поєднати практику та теорію, протягом дня проводили заняття на базі ДП «Шепетівський ремзавод». Там пройшли пожежні тренування безпосередньо в одному з цехів заводу.

— Цікаво було подивитися як була підготовлена документація, та як організована сама методика проведення тренування, — коментує Анатолій Анатолійович.

Також відвідали опорно-навчальний заклад із цивільного захисту та безпеки життєдіяльності — Шепетівський навчально-виховний комплекс № 1 у складі: «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів та ліцей» ім. Героя України М. Дзявульського, де також ознайомилися з організацією питань цивільного захисту. Розповідали про організацію директор школи, заступник директора та викладач предмету «Захист Вітчизни».

Під час відвідин закладу педагоги Центру ознайомилися зі захисними спорудами, які розташовані в підвальному приміщенні освітнього закладу на випадок надзвичайних ситуацій.

— Такі захисні споруди, які збереглися в цьому навчальному закладі, є не скрізь. Вони — молодці, використовують їх, — поділився враженнями Всеволод Лизун, завідувач Старокостянтинівським НКП.

У навчальному закладі ознайомилися з матеріально-технічною базою закладу та обмінялися досвідом, а також надали рекомендації, як вдосконалити проведення дня цивільного захисту.

Наступним кроком стало навчання непрацюючого населення, яке проводилося на базі колишної житлово-експлуатаційної контори. Там оглянули інформаційний куточок, ознайомилися з довідковою літературою та роботою консультантів, що закріплені за цим пунктом.

Також учасники заходу завітали на екскурсію до музею Миколи Островського.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці