Смаколики та квитки на атракціони отримали діти пільгових категорій у День захисту дітей

У День захисту дітей на дитячому майданчику в шепетівському парку відбувалась акція «Парком пройдеш … ми­неш бі­лий міс­ток, в аль­тан­ці че­кає сма­ко­лик й кви­ток». Вона розрахована на дітей із багатодітних сімей, дітей учас­ни­ків бойових дій в зо­ні АТО та інших пільгових категорій.

— Мета цієї акції — зробити свято для дітей веселим та по-справжньому дитячим, — розповідає Алла Гайдай, начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту. — Для цього виконавчий комітет Шепетівської міської ради оплатив у парку атракціони саме для дітей пільгових категорій, учасників бойових дій, з багатодітних сімей, позбавлених батьківського піклування та сиріт. Також до нас підходять діти з обмеженими можливостями, які теж бажають та можуть покататися. Квитків виділено рівно стільки, скільки парк сьогодні може прокатати дітей до 15-ої години.

Діти мали мож­ли­вість від­ві­да­ти ат­ракці­они пар­ку куль­ту­ри та від­по­чин­ку: «Ве­се­лі гір­ки», «Ко­ле­со зус­трі­чі», «Цеп­ко­ва ка­ру­сель», «Ко­ло­коль­чик».

Окрім квитка на атракціон діти отримували ще й пакуночки зі смаколиками.

Неподалік альтанки працівники управління сім’ї, молоді та спорту проводили дітлахам ще й спортивні розваги. Охочі могли повправлятися у грі в дартс, позакидати баскетбольний м’яч у корзину.

Переможців нагороджували призами — іграшками (Інтернет-магазін дитячих іграшок у Києві) та іграми.

До організації свята долучився й благодійний фонд «Зміцнення громад», який виділив призи для спортивних розваг та роз­ва­жаль­ної прог­ра­ми «Кло­ун зап­ро­шує».

Нагадаємо, у День захисту дітей юні шепетівчани радували співом. Концерти, конкурси, змагання та спортивні розваги зібрали маленьких шепетівчан у міському парку культури та відпочинку в День захисту дітей. На сцені парку відбувся театралізований концерт «Ура, канікули!», де своїми виступами тішили учні шкіл міста. Для найменших шепетівчан у міському Будинку культури відбувалося свя­то дош­кіль­нят — «Ко­ли смі­ють­ся ді­ти…». Яскравий концерт на імпровізованій сцені перед входом Шепетівської дитячої музичної школи влаштували її вихованці. Тут своїми піснями чарували: молодший хор, вокальний ансамбль, дует педагогів. Окрім того, лунали пісні, виконані сольно.

Фотогалерею зі свята можна переглянути в статті.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


1 коментар до статті «Смаколики та квитки на атракціони отримали діти пільгових категорій у День захисту дітей»

  1. Олена коментує:

    А про дітей інвалідів забули, навіть не запросили, качель безкоштовних теж не дали, соромно, опікуни отримують на одну здорову , наголошую здорову дитину більше 3000, а інваліди трохи більше півтори тисячі,які ідуть на лікування і тих не вистачає!!!!!!!!!!!!!!!!


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці