У День довкілля в Шепетівці відбулися масові толоки

Як і було анонсовано, 21 квітня об 14:00 у сквері на Старокостянтинівському шосе поблизу Цукрозаводу розпочалась акція «За чисте довкілля». Про це, того ж дня ввечері, повідомила Інна Сікора у Фейсбук-групі «Чим живе Цукровий мікрорайон Шепетівки».

— Нас зібралося приблизно чоловік 35–38 (разом з дітьми). Було зібрано повна машина сміття, викрашено ворота та турніки, поремонтовано лавочки, викопаний рівчак, щоб автомобілі не заїзджали на футбольне поле, — розповіла Інна Сікора.

«День довкілля» — це гарна нагода прибрати не тільки прибудинкову територію, а й власне помешкання. Якщо із щоденним прибиранням все більш-менш зрозуміло, то з хімчисткою килимів все трохи складніше. Але тут в нагоді стане компанія «Фабрика чистоти», працівники якої самі заберуть ваші килими, протягом 3–7 днів виконають хімічну чистку з використанням гіпоалергенних засобів, та привезуть їх назад.

Як повідомив інформаційний відділ Шепетівської міської ради, в цей день відбулось ще кілька акцій з прибирання сміття. Із самого ранку продовжилася, розпочата в п’ятницю кількома активістами, толока на території колишнього хлібозаводу в районі вулиці Залізничної.

Подібні акції відбувалися в лісосмузі біля загальноосвітньої школи № 8, під судилківським мостом та на вулиці Митрополита Шептицького, де прибирали від сміття русло річки Гуска та навколишню територію.

«На толоку вийшли працівники виконавчого комітету, депутати Шепетівської міської ради, волонтери та громадськість. Загалом в заходах взяло участь 70 працівників виконавчого комітету, зокрема, 19 начальників відділів і управлінь виконавчого комітету, 3 заступники та міський голова Михайло Полодюк. Із запрошених 34 депутатів міської ради на толоку вийшло восьмеро: Валентина Прохорчук, Інна Сікора, Богдан Одуд, Ігор Волоткевич, Петро Холява, Михайло Верхогляд, Тамара Герасимчук, Микола Кикоть», — повідомляють на сайті міської ради.

Як зазначають учасники акцій, їх вразило ставлення окремих шепетівчан, які глузували з працюючих волонтерів, а дехто навіть продовжував нести сміття на щойно прибрану територію. Також на зауваження відповідали, мовляв: «Я плачу за вивезення сміття, то несу куди хочу».

Всього з місць прибирання було вивезено 7 з половиною причепів непотребу.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


4 коментарі до статті «У День довкілля в Шепетівці відбулися масові толоки»

  1. Гаяне Халилова коментує:

    Единственый негативный момент, что организация плохая!! Просто нужно было роспредилить места уборки мы каждый год убираем!!!


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці