Нехай Великодень стане днем онови та радості

У це світле свято Пасхи Христової, що принесло спасіння світові, «в цей наречений і святий день», коли з Гробу засяяло Світло Христового Воскресіння, і весь світ сповнився радістю, сердечно вітаю вас вічно живим вітанням: «Христос Воскрес! — Воістину Воскрес!».

В цей величний день вітаю всіх шепетівчан та захисників України з святом Пасхи.

Воскресіння Христа Спасителя є найбільшим свідченням Божественної любові до людини. Господь не тільки рятує людство від вічного засудження, але й відкриває перед кожним з нас двері Свого Небесного Царства і закликає бути його спадкоємцями.

Нехай це свято Воскресіння Господнього стане для вас днем онови та радості. Днем вдячності та надії. Днем милосердя та прощення. Своїми усмішками, своєю лагідною вдачею та чуйністю ми повинні свідчити про велику любов Бога до нас, про перемогу Світла над темрявою, про подолання всякого зла. Збагачуймо себе чеснотами і не даймо злу в собі місця для прихистку.

А воскреслий Господь нехай укріпить вас у ці дні випробувань, дарує чисте сумління та плідне служіння, очистить від усякої скверни, наповнить ваші серця любов’ю, зміцнить віру і збагатить вас миром!

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерівТеґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриціБезоплатна правова допомога