Знайшовся бажаючий купити шепетівський кінотеатр

15 березня відбулось засідання конкурсної комісії з питань проведення конкурсу з продажу об’єкта комунальної власності м. Шепетівка — будівлі міського центру культури та дозвілля ім. М. Островського разом із земельною ділянкою. Про це йдеться на офіційному сайті Шепетівської міської ради.

Однією із умов конкурсу є часткове збереження профілю (не менше 40 глядацьких місць) та ввести об’єкт в експлуатацію не пізніше 4-х років з моменту укладання договору купівлі-продажу будівлі.

На засідання було запрошено інвестора, який подав заявку на конкурс — ТОВ «Виробниче об’єднання КМЗ». Учасник конкурсу повідомив, що після запуску оновленого кінотеатру там буде діяти торгово-розважальний центр «Островський», де буде працювати кінозал (біля 100 глядацьких місць), піцерія та кафе.

Також конкурсна комісія повідомила інвестора, що міська влада готова реструктуризувати виплату вартості об’єкту. Водночас, із сплатою внесків інвестор зобов’язується проводити реконструкцію будівлі та поступово вводити в експлуатацію заплановані об’єкти розважального центру. Також інвестор погоджується із тим, що власником будівлі та прилеглої земельної ділянки він стане після сплати останнього внеску та виконання гарантійних умов.

Наразі конкурсна комісія оголосила перерву в роботі для узгодження умов та надання інвестором гарантій.

UPD:

Після оголошеної перерви, 21 березня, продовжилося засідання конкурсної комісії з питань проведення конкурсу з продажу об’єкта комунальної власності м. Шепетівка — будівлі міського центру культури та дозвілля ім. М. Островського разом із земельною ділянкою.

На засідання комісії прибув директор ТОВ «Виробниче об’єднання КМЗ», який був допущений до конкурсу.

Члени комісії внесли свої пропозиції щодо зобов’язань інвестора у разі визначення його переможцем. Після обговорення ТОВ «Виробниче об’єднання КМЗ» взяло на себе наступні письмові зобов’язання:

 • оплатити витрати, пов’язані з нотаріальним посвідченням договору купівлі-продажу будівлі та протягом 1 місяця після укладення договору купівлі-продажу повністю відшкодовує витрати, пов’язані з підготовкою об’єкта до приватизації;
 • не пізніше 4 років з моменту укладення договору купівлі-продажу:
  • провести капітальний ремонту даху;
  • провести капітальний ремонту фасаду;
  • замінити вікна та двері;
  • встановити систему автономного опалення;
  • гарантує збереження профілю діяльності об’єкта
   (100 глядацьких місць).
 • ТОВ «ВО «КМЗ» погоджується на прийняття об’єкта у власність після виконання взятих на себе зобов’язань та договору купівлі-продажу міського центру та дозвілля ім. М. Островського.

З урахуванням зобов’язань інвестора комісія визначила переможцем ТОВ «Виробниче об’єднання КМЗ». Вартість продажу міського центру культури та дозвілля ім. М. Островського складе 3 мільйони 371 тисяча 400 гривень.

Рішення конкурсної комісії буде винесене на розгляд сесії Шепетівської міської ради з подальшим укладанням договору купівлі-продажу, в якому будуть зазначенні усі зобов’язання інвестора.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці