Карантин проводять весело

З 15 лютого в шепетівських школах впроваджено карантин. Отож, у дітей з’явилися вимушені додаткові канікули. Як проводять свій вільний час — дізнавалися у школярів.

Пообіді на гірці біля музею Миколи Островського, яку вподобали для зимових розваг, чимало школярів. Окрім традиційних тарілок для катання, санчат, діти використовують «практичніші й компактніші засоби» — пакети, целофанові мішки та навіть обкладинки для підручників.

— На санчатах я катаюся майже щодня, — розповіла 8-річна школярка, яка навчається в ЗОШ № 5. — Під час карантину відвідую музичну школу.

Друзі Вова та Дмитро на гірку приходять нечасто. Почувши про те, що карантин ще продовжать, діти цьому неймовірно радіють.

— Буде ще час прийти й покататися, — говорять наввипередки хлопці.

Крім розваг на свіжому повітрі, всі діти розповідають про те, що переважно «сидять» у комп’ютерах та інших гаджетах, особливо враховуючи, що у «чорну п’ятницю» можна придбати ноутбук зі знижкою. Але не забувають і про домашні завдання, які їм задали на період при­зу­пи­нен­ня ос­вітнього про­це­су.

15-річна Аня замість звичного атрибуту для катання використовує пакет.

— Катаюся рідко, — розповідає вона. — Ще часом гуляю, проводжу час за комп’ютером. — Дуже радію, що карантин продовжиться, бо не надто хочу до школи.

На гірці зустріли й дітей, яких привели батьки.

— Приходимо до музею, коли є сніг, — розповідає Світлана, мама школярки.

Батьки не в захваті, що карантин продовжать.

— А діти наші задоволені, — доповнює її подруга Іванна. — Насправді, у Шепетівці зовсім мало місць, куди можна сходити з дітками. У нас нема ні катків, ні кінотеатрів…

Підлітки, що юрбилися біля музею, розповіли про те, чим займаються на карантині.

— Активно готуємося до ЗНО, — розповіла одна з дівчат.

— Ходимо на гірку щодня, — приєдналися до розмови 15-річні юнаки.

У хлопців змішані відчуття радості та якоїсь невизначеності щодо ситуації з продовженням карантину. Адже, з одного боку, у них є додаткові вихідні, а з іншого — потім доведеться наздоганяти шкільну програму.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці