У Шепетівці прийняли рішення із запізненням на 10 років

Про передачу на баланс об’єктів благоустрою йшлося під час чергової сесії Шепетівської міської ради 15 лютого. Відповідний проект рішення на розгляд депутатів запропонував Павло Цвіркун, начальник управління житлово-комунального господарства з питань врегулювання земельних відносин.

Сам проект передбачає передачу на баланс комунального підприємства «Шепетівське ремонтно-експлуатаційне підприємство» території загального користування, до яких належать вулиці, дороги, провулки, проїзди, пішохідні та велосипедні доріжки, площі, проспекти, сквери, майданчики, малі архітектурні форми, мости та шляхопроводи. Також на баланс комунального підприємства відійдуть кладовища, місця захоронень, території будівель та споруд інженерного захисту територій, санітарно-захисні зони річок Гуска та Косецька, пам’ятники та пам’ятні знаки.

Попри важливість цього рішення для міста, в ході його обговорення зав’язалася жвава дискусія між депутатами та доповідачем. Зокрема, депутат Віталій Примак запропонував відправити цей проект ще на довивчення.

— Приймаючи відповідне рішення, ми фактично відкриваємо дорогу для укладення договорів та оцінці відповідних об’єктів. Це майно спочатку має бути визначене, оцінене і по акту передано комунальному підприємству, — додав Павло Цвіркун.

На виступ записався і депутат Володимир Синюта:

— Наскільки я знаю, всі ці дороги не перебувають на балансі міської ради, тоді виникає питання, що ми передаємо? Ще одне питання, куди виділялися всі ті гроші, якщо дороги в нас на балансі не стоять?

— Правда, це рішення запізнилося на 10 років, — лаконічно відповів депутатові начальник управління житлово-комунального господарства з питань врегулювання земельних відносин.

Начальник відділу бухгалтерського обліку виконавчого комітету Шепетівської міської ради Олена Рибачук внесла деякі пояснення у виступ депутата Синюти:

— Всі головні дороги та зелені насадження перебувають на балансі виконкому, окрім ґрунтових доріг. Проведемо оцінку, і решту поставимо на баланс.

Пропозиція Віталія Примака відправити на довивчення це питання не набрала достатньої підтримки колег, а передачу на баланс об’єктів благоустрою підтримали 19 депутатів з присутніх 28-ми.

Відповідно до цього рішення створять комісію, що здійснюватиме прийом-передачу об’єктів благоустрою міста. До 1 жовтня її члени здійснять інвентаризацію та оцінку територій загального користування тощо, а не пізніше як 1 листопада 2018 року всі акти приймання-передачі затвердить виконком.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці