На Хмельниччині в перший день роботи мобільних вагових комплексів нарахували 458 євро за проїзд

З 7 лютого на дорогах Хмельниччини запрацювали три новітні лабораторії європейського зразка. Їх нещодавно передала Державна служба України з безпеки на транспорті. Дані комплекси призначені для проведення габаритно-вагового контролю на спеціально облаштованих майданчиках на дорогах загального користування. Про це повідомляє Хмельницька ОДА.

Мобільні лабораторії є багатофункціональні та призначені для проведення режимів праці та відпочинку водія, перевірки габаритних параметрів транспортного засобу та його технічного стану. Це пересувний повноцінний мобільний офіс, який обладнаний 3-ма робочими місцями для інспекторів, автономним обігрівом, необхідною комп’ютерною технікою з підключенням до Інтернету та принтером для друку. Все обладнання сертифіковане та відповідно перевірене.

Так, 7 лютого заступник голови адміністрації Олег Гуменний спільно з працівниками Управління Укртрансбезпеки у Хмельницькій області та співробітниками Національної поліції проінспектувати роботу міні-лабораторій.

Під час здійснення заходів державного контролю інспекторами управління Укртрансбезпеки у Хмельницькій області виявлено 24 факти порушення Закону України «Про автомобільний транспорт», в тому числі, 2 факти перевищення вагових параметрів та 1 — габаритних параметрів. Нараховано плату за проїзд автомобільними дорогами загального користування у еквіваленті 458 євро.

Хмельниччина друга в Україні область, що має такі пересувні комплекси.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці