«Енергоінвест» позапланово перевірить Держаудитслужба

Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області протягом 15 днів (з 15 січня 2018 року по 2 лютого 2018 року) здійснюватиме позапланову виїзну ревізію фінансово-господарської діяльності, а також щодо використання коштів субвенції ТОВ «Шепетівка Енергоінвест». Про це йдеться в ухвалі Хмельницького міськрайонного суду Хмельницької області від 4 січня 2018 року.

Аудитори перевірять правильність, законність надходження, визначення обсягу (розміру) субвенції з Державного бюджету місцевим бюджетам на погашення заборгованості з різниці в тарифах за спожиту теплову енергію, що затверджувалися чи погоджувалася органами державної влади чи місцевого самоврядування в ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» у період з 18.06.2014 по 22.06.2016.

Також аудитори перевірять законність використання коштів, які надійшли на рахунки ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» в якості субвенцій з Державного бюджету України та коштів за спожиту теплову енергію від усіх категорій споживачів.

Під час перевірки мають встановити, чи мало ТОВ «Шепетівка Енергоінвест», враховуючи основні економічні показники (ліквідності, платоспроможності та прибутковості) господарсько-фінансової діяльності, фінансову можливість погасити заборгованість перед ПАТ «НАК «Нафтогаз України», в тому числі за судовими рішеннями, які набрали законної сили.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриціБезоплатна правова допомога