Боротьба зі сніговою стихією та перші випробування в новоутворених ОТГ

Боротьба зі сніговою стихією та перші випробування в новоутворених ОТГ

На Різдвяні свята на Шепетівщині, як і на більшій частині України, вирувала снігова негода. Снігопади, мороз, хуртовини та сильні пориви вітру завдали людям чимало незручностей. Проте, незважаючи на вихідні, на території Судилківської об’єднаної територіальної громади , яка включає в себе села: Судилків, Білокриниччя, Лозичне, Рудня новенька, Климентовичі, Новичі, Поляни, Жолудки, Мальованка, Хролин, Траулин, Велика Медведівка, Купино, Савичі, Серединці, Березна, Городище, Пашуки, Красносілка, Вовківці, Вовківчики кипіли роботи з розчищення снігу на дорогах.

Хоча згідно із законодавством до повноважень об’єднаної територіальної громади входить питання очистки доріг, але відповідної техніки самоврядний орган не має.

— З перших днів, коли розпочалися снігопади, я розуміла, що на мене покладено велику відповідальність, — говорить Тетяна Котик, голова Судилківської об’єднаної територіальної громади. — Потрібно було, аби дороги до сіл громади були повністю розчищені. Адже попри складні погодні умови жителі сіл мають бути забезпечені хлібом, вони повинні мати можливість викликати «швидку» й мати транспортне рейсове сполучення. Я вдячна директору ПП «МВМ-13», депутату Хмельницької обласної ради Враму Мовсісяну, голові правління корпорації «Сварог Вест Груп», депутату Хмельницької обласної ради Андрію Гордійчуку, виконавчому директору корпорації «Сварог Вест Груп», депутату Хмельницької обласної ради Миколі Дячуку, які відгукнулися на прохання про допомогу. Завдяки їх сприянню вдалося організувати роботи на Різдвяні свята. Отож, прибирання розпочалися ще у неділю, 8 січня. Вулицями почала курсувати снігоприбиральна техніка.

Боротьба зі сніговою стихією та перші випробування в новоутворених ОТГ

Ревін Анатолій, «корпорація Сварог Вест Груп» (механізатор) та голова Судилківської ОТГ Тетяна Котик.

В підсумку, було розчищено всі дороги до сіл громади та вулиці.

Приємно відзначити, що у даному питанні працювали скоординовано.

Таким чином, на всій території нещодавно утвореної громади у негоду не виникло складних ситуацій, обмежень у русі автотранспорту теж не було.

В свою чергу, трохи складніша ситуація виникла на території іншої новоутвореної громади — Ленковецької (на чолі з Юрієм Криворчуком).

В перші дні снігопадів снігоприбиральна техніка на вулиці вийшла лише частково. 8 січня було частково прочищено дороги у селі Ленківці та Степ. Складнощі виникли у селі Мокіївці. Там у сніговий полон попала ціла похоронна процесія. Проте, за сприяння депутата Шепетіської районної ради Володимира Стецюка, цю проблему було оперативно вирішено.

Очистка доріг інших населених пунктів розпочалася лише 9 січня з ініціативи депутатів Ленковецької територіальної громади — Сергія Малярчука, Максима Воронюка, Катерини Рубановської, Василя Безкоровайного, Юрія Хацаюка, Олега Рощина та інших.

Отож, перші труднощі, які виникли у ці вихідні, показали, що оперативне вирішення проблем можливе лише тоді, коли зусилля об’єднуються. Добре, коли депутати не прикриваються ніякими гаслами, не ділять на «твоє» і «моє», а працюють на благо своїх громадян.

 

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерівТеґи публікації


Вам також може бути цікавоВ Україні МОЗ дозволило випробовування двох нових вакцин від коронавірусу
Наскільки ефективна контекстна інтернет-реклама StarMarketing?
Ізяславські лісівники помалу відходять від трудомісткої ручної праці
Зловмисник украв у шепетівчанки шурупо­верт, два мобільних телефони, пляшку шампанського та віскі
Нетішинці-техніки піднялися на п’єдестал чемпіонату Європи
У Нетішині придбали нову комунальну техніку вартістю понад 2,7 млн грн

Читайте у цій рубриціНагороди, грамоти, пісні та гумор: у Судилківській ТГ відзначили День місцевого самоврядування
У лікарню Шепетівки доставили довгоочікуваний ліфт
На Шепетівщині у 2021-му зафіксували на 20% більше фактів домашнього насильства
Нетішинець на інвалідному візку займається велотуризмом
Лісівники Шепетівщини врятували лебедя
Буде два джерела фінансування кисневих станції для лікарень Шепетівщини