Боротьба зі сніговою стихією та перші випробування в новоутворених ОТГ

Боротьба зі сніговою стихією та перші випробування в новоутворених ОТГ

На Різдвяні свята на Шепетівщині, як і на більшій частині України, вирувала снігова негода. Снігопади, мороз, хуртовини та сильні пориви вітру завдали людям чимало незручностей. Проте, незважаючи на вихідні, на території Судилківської об’єднаної територіальної громади , яка включає в себе села: Судилків, Білокриниччя, Лозичне, Рудня новенька, Климентовичі, Новичі, Поляни, Жолудки, Мальованка, Хролин, Траулин, Велика Медведівка, Купино, Савичі, Серединці, Березна, Городище, Пашуки, Красносілка, Вовківці, Вовківчики кипіли роботи з розчищення снігу на дорогах.

Хоча згідно із законодавством до повноважень об’єднаної територіальної громади входить питання очистки доріг, але відповідної техніки самоврядний орган не має.

— З перших днів, коли розпочалися снігопади, я розуміла, що на мене покладено велику відповідальність, — говорить Тетяна Котик, голова Судилківської об’єднаної територіальної громади. — Потрібно було, аби дороги до сіл громади були повністю розчищені. Адже попри складні погодні умови жителі сіл мають бути забезпечені хлібом, вони повинні мати можливість викликати «швидку» й мати транспортне рейсове сполучення. Я вдячна директору ПП «МВМ-13», депутату Хмельницької обласної ради Враму Мовсісяну, голові правління корпорації «Сварог Вест Груп», депутату Хмельницької обласної ради Андрію Гордійчуку, виконавчому директору корпорації «Сварог Вест Груп», депутату Хмельницької обласної ради Миколі Дячуку, які відгукнулися на прохання про допомогу. Завдяки їх сприянню вдалося організувати роботи на Різдвяні свята. Отож, прибирання розпочалися ще у неділю, 8 січня. Вулицями почала курсувати снігоприбиральна техніка.

Боротьба зі сніговою стихією та перші випробування в новоутворених ОТГ

Ревін Анатолій, «корпорація Сварог Вест Груп» (механізатор) та голова Судилківської ОТГ Тетяна Котик.

В підсумку, було розчищено всі дороги до сіл громади та вулиці.

Приємно відзначити, що у даному питанні працювали скоординовано.

Таким чином, на всій території нещодавно утвореної громади у негоду не виникло складних ситуацій, обмежень у русі автотранспорту теж не було.

В свою чергу, трохи складніша ситуація виникла на території іншої новоутвореної громади — Ленковецької (на чолі з Юрієм Криворчуком).

В перші дні снігопадів снігоприбиральна техніка на вулиці вийшла лише частково. 8 січня було частково прочищено дороги у селі Ленківці та Степ. Складнощі виникли у селі Мокіївці. Там у сніговий полон попала ціла похоронна процесія. Проте, за сприяння депутата Шепетіської районної ради Володимира Стецюка, цю проблему було оперативно вирішено.

Очистка доріг інших населених пунктів розпочалася лише 9 січня з ініціативи депутатів Ленковецької територіальної громади — Сергія Малярчука, Максима Воронюка, Катерини Рубановської, Василя Безкоровайного, Юрія Хацаюка, Олега Рощина та інших.

Отож, перші труднощі, які виникли у ці вихідні, показали, що оперативне вирішення проблем можливе лише тоді, коли зусилля об’єднуються. Добре, коли депутати не прикриваються ніякими гаслами, не ділять на «твоє» і «моє», а працюють на благо своїх громадян.

 

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерівТеґи публікації


Вам також може бути цікавоІзяславські лісівники помалу відходять від трудомісткої ручної праці
Зловмисник украв у шепетівчанки шурупо­верт, два мобільних телефони, пляшку шампанського та віскі
Нетішинці-техніки піднялися на п’єдестал чемпіонату Європи
У Нетішині придбали нову комунальну техніку вартістю понад 2,7 млн грн
Передали 300 комп’ютерів сільським бібліотекам тергромад Хмельниччини
Шепетівчани можуть слідкувати за роботою комунальної техніки

Читайте у цій рубриціЧи придбає Шепетівська міська рада «Лайк ТВ»
У Шепетівському районі виявили тіло 88-річної бабусі, що кілька днів не виходила на контакт
У Шепетівському районі декомунізували 5 вулиць Жовтневих та одну Островського
Депутати не допустили духа Хо в Полонне
У Шепетівці та Славуті очисні споруди потребують реконструкції
У Шепетівці з нагоди річниці Хрещення Київської Русі козаки частували парафіян кулішем