Хмельницька область на Jooble: тенденції відновлення та популярні вакансії

Хмельницька область на Jooble: тенденції відновлення та популярні вакансії

Ринок праці в Україні поступово відновлюється після початку повномасштабного вторгнення. За минулий рік кількість вакансій на популярному міжнародному сайті з пошуку роботи Jooble зросла, що свідчить про позитивні тенденції на ринку. Щодо Хмельниччини, то попри тимчасові територіальні складнощі, рівень вакансій у розділі «Робота Хмельницький» наближається до попередніх показників до великої війни.

Загальна характеристика ринку праці в Хмельницькій області за даними Центру зайнятості

Протягом минулого року Хмельницька обласна служба зайнятості зареєструвала понад 22 тис. громадян, які скористалися її послугами. За потребою у кваліфікованих працівниках звернулися близько трьох тисяч роботодавців, які пропонували майже 13 тисяч вакансій. Середня зарплата на вакансію становила 9480 гривень.

Популярні вакансії в Хмельницькій області

Понад 60 % вакансій в Хмельницькій області припадають на робітничі професії. Серед них особливо високий попит на такі, як:

  • швачки;
  • водії автомобілів;
  • продавці у продовольчі відділи;
  • продавці-консультанти;
  • кухарі;
  • інспектори пенітенціарної системи;
  • бухгалтери;
  • економісти;
  • лікарі;
  • інженери.

Крім того, спостерігається дефіцит у робітниках найпростіших професій, таких як підсобні робітники, охоронці, двірники, вантажники тощо.

Втім сервісами, що пропонує Jooble, щодня користуються мільйони людей у 67 країнах світу. Отже, його популярність свідчить про активний інтерес до пошуку роботи та відкриті можливості для працевлаштування.

Особливості вакансій для водіїв

Однією з найпопулярніших категорій вакансій є «Робота водій Хмельницький». За даними Jooble, середня зарплата для цієї категорії становить понад 18 тисяч гривень. Це вказує на високий попит на кваліфікованих та досвідчених водіїв у Хмельницькій області. А завдяки зручному фільтру, що враховує тип зайнятості, досвід роботи та розташування роботи, знайти відповідну роботу стає значно простіше.

Хмельницька область на Jooble: тенденції відновлення та популярні вакансії

Загальний погляд на ринок праці

Хоча кількість вакансій зросла, зростає і конкуренція серед людей, які шукають роботу. Знайти роботу стало складнішим завданням через збільшення кількості пошуковців. Менше з тим, ринок праці в Україні й зокрема на Хмельниччині, відзначається позитивними змінами, а роботодавці активно шукають кваліфікованих працівників.

Який можна зробити висновок

Ринок праці в Україні показує ознаки відновлення. Зростання кількості вакансій, особливо в робітничих професіях, вказує на певну стабільність. Робота для водіїв, зокрема, є високооплачуваною галуззю, яка привертає багатьох кандидатів. За допомогою агрегатора Jooble працівники та роботодавці мають можливість ефективно знаходити одне одного на цьому ринку праці, що оживає. Не дивлячись на виклики, з якими стикається країна, позитивні тенденції на ринку праці свідчать про розвиток економіки та підвищення сприятливих умов для працевлаштування.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppX
Підписатися на наші новини у месенджерах:

Теґи публікації


Вам також може бути цікавоХто може здійснювати рекламу в Інтернеті та як це працює
Топ 10 новинних сайтів Хмельницького
Як Penguin-team допомагає компаніям рости в інтернеті
Вирішення кадрових питань з допомогою аутсорсингу персоналу: переваги та недоліки
Бельгія: Де робочі можливості чекають на українців
Особливості та секрети інтернет-маркетингу

Читайте у цій рубриціВ одній із лікарень Хмельниччини виявили укриття, яке має неналежні умови для перебування під час повітряної тривоги
На Хмельниччині четверо батьків, що ухиляються від виконання обов’язків, пройдуть корекційну програму
На Хмельниччині відкрили виставку міжнародного проєкту «Ляльки для ненароджених»
Податківці Хмельниччини виявили осіб, які торгували через OLX, Prom, Facebook, Instagram без державної реєстрації
На Хмельниччині поранених бійців «Гвардії наступу» зцілюють музикою
Ізолятор тимчасового тримання на Хмельниччині відвідала представниця Омбудсмана
FacebookTelegramViberWhatsAppX