«Труха-Хмельницький»: Максим Лавриненко допомагає дітям у Хмельницькому — і це тільки початок

«Труха-Хмельницький»: Максим Лавриненко допомагає дітям у Хмельницькому — і це тільки початок

Максим Лавриненко, власник телеграм каналів «Труха», у тому числі «Труха-Хмельницький», на численні прохання підписників відвідав місто Хмельницький.

Засновник та головний адміністратор телеграм-каналу Максим особисто займається логістикою обладнання для військових та збирає потреби українців для подальшої реалізації необхідної допомоги.

Головний принцип «Трухи» — це орієнтація на підписників, їх думка дуже важлива. Команда завжди прислуховується до порад, критики та пропозицій, тож така комунікація між підписниками та адміністратором дуже тісна.

Нещодавно Максим звернув увагу на численну кількість звернень, щодо одноманітної допомоги. Тобто українці з різних міст вважають, що основна допомога від каналу надходить ЗСУ та постраждалим від ракетних атак. Дуже часто писали про дітей, що під час війни вони особливо потребують підтримки, що треба розширити спектр допомоги. І не зважаючи на те, що місцева влада різних міст надає найнеобхідніше у центри підтримки та реабілітації дітей, все одно, нагальні проблеми залишаються.

Таким чином було прийнято рішення поспілкуватися з керівниками місцевих дитячих центрів (підтримки, реабілітації, розвитку) про які писали підписники, дізнатися про їхні нагальні потреби.

Максим Лавриненко вже відвідав реабілітаційний центр у Тернополі. 18 жовтня відбулася зустріч з керівництвом Хмельницького міського центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Школа життя».

«Труха-Хмельницький»: Максим Лавриненко допомагає дітям у Хмельницькому — і це тільки початок

В центрі, на безкоштовній реабілітації, знаходиться 104 дитини Хмельницької територіальної громади. Зиска Наталія Федорівна розповіла про 3 форми реабілітації: денний догляд, індивідуальне відвідування, послуги вдома.

Наталія зазначила, що активісти та благодійники надають допомогу. Та самим необхідним для зручності дітей, працівників, батьків є придбання підьомника. Його орієнтовна вартість становить 350 тис. грн.

Наразі Максимом заплановані зустрічі у центрах реабілітації дітей у Луцьку та Чернівцях. Це саме ті міста в яких підписники були більш активними, щодо допомоги діткам. В подальшому перелік міст можливо збільшиться.

У 2023 році колектив телеграм-каналу «Труха» було нагороджено почесною грамотою обласної державної адміністрації за «вагомий внесок у боротьбу на інформаційному фронті», видання було нагороджено за публікацію суспільно важливої інформації, зокрема повідомлень силових органів та державних установ, на мільйонну аудиторію, а також за внесок у боротьбу з російською інформаційною пропагандою.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppX

Підписатися на наші новини у месенджерах:

Новини партнерівТеґи публікації


Вам також може бути цікавоТруха-Хмельницький: як телеграм-канал допомагає ЗСУ та інформаційному фронту
Дрони, вантажівка та позашляховик: громада на Шепетівщині купила необхідне для захисників
Нецільове використання коштів виявили в одній із районних військових адміністрацій Хмельниччини
Нетішинка та її подруга з Британії згуртувала добродіїв: «Хочеться бути корисними людям та Україні»
Відома співачка та її гурт у рідній громаді на Хмельниччині наближають перемогу
Шепетівська багатопрофільна лікарня отримала відкриту реанімаційну систему для новонароджених

Читайте у цій рубриціРобоча група області перевіряла обґрунтованість оголошених закупівель: пояснення надавали представники з Шепетівщини
На Хмельниччині вчителька замість свого чоловіка-педагога супроводжувала учнів до школи
П’ять температурних рекордів зафіксовано на Хмельниччині цієї осені
У Хмельницькій області позачергово відбулося засідання ТЕБ та НС
На Хмельниччині завели справи на 65 колаборантів
У Хмельницькому прооперували киянина, який отримав поранення на Донеччині
FacebookTelegramViberWhatsAppX