Стоковий одяг оптом: якісно та вигідно

Стоковий одяг оптом: якісно та вигідно

Бажання стильно одягатися і виглядати у відповідністі до модних тенденцій може бути реалізовано, якщо купувати стокові речі. Новий одяг відомих брендів за прийнятною вартістю з’являється на прилавках магазинів через вихід нових колекцій і необхідність швидкого розпродажу старих, щоб вони не займали вітрини і не збивали з пантелику елітних покупців. Придбати його можна оптом в інтернет-магазині компанії Stock House https://stockhouse.in.ua/clothes, в асортименті якого є величезний вибір продукції, яку можна придбати гуртом.

Загальна інформація

Відмінною рисою стокового одягу є низька вартість та висока якість, що відповідає запитам елітного покупця. В його асортименті речі від відомих брендів, що призначені для різних категорій споживачів — від широких середньостатистичних верств до преміального сегменту.

Придбати стоковий одяг можна в компанії Stock House, яка спеціалізується на оптових продажах подібної продукції, представникам бізнесу або звичайним громадянам, які бажають забезпечити себе одягом на всі випадки життя та сезони, або роблять масові закупівлі для групи осіб, з якими заздалегідь домовлено, що вони беруть участь у проєкті.

Переваги

В інтернет-магазині стокові речі зазвичай продаються зі старих колекцій відомих брендів. Однак модні тенденції змінюються не так швидко, як колекції виробників. Щоб виявитися попереду конкурентів, їм доводиться регулярно оновлювати асортимент, який залишається в тому ж стилі моди, але має інший вигляд.

З переваг стокового одягу можна відзначити:

  • прийнятні ціни, що зумовлені низькою закупівельною ціною у виробників, оскільки вони за такою схемою реалізують речі, що відносять до категорії неліквіду, та оптовими продажами;
  • надання знижки на одяг із браком або з недоліками, що утворилися в період зберігання речей у торговій точці від бренду, який займається пошиттям речей;
  • статус нової продукції;
  • наявність всіх атрибутів, властивих новим речам — бирки із зазначенням виробника, складу матеріалу та рекомендацій щодо догляду.

Висновки

Стокові речі можна купити оптом в інтернет-магазині від компанії Stock House за прийнятними цінами, що обумовлено придбанням їх у великих кількостях та величезною кількістю позицій у товарному каталозі та за номенклатурою. У його асортименті нові речі з бирками різних брендів, орієнтовані на різну категорію споживачів, у тому числі і на тих, хто воліє носити елітний одяг.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Реклама

Теґи публікації


Вам також може бути цікавоПереваги і особливості серії ноутбуків HP Pavilion
Готуємось до літа з магазином одягу LeBoutique
У Славуті Червоний Хрест створив банк одягу для переселенців
Де у Хмельницькому переселенці можуть випрати свій одяг
На Шепетівському вокзалі продовжують годувати безхатьків
Тканини: різновиди та особливості

Читайте у цій рубриціЗарплати в травні — у більшості професійних сфер триває їх зниження
Європою шириться мавпяча віспа: що варто знати
Виплату грошової допомоги переселенці можуть отримати прямо на вокзалі
Українці обрали тему для нової поштової марки
НБУ скасував обмеження курсу для продажу готівкової валюти
Депутати хочуть позбавити громадянства військовозобов’язаних, які виїхали за кордон
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter