Нетішинець гідно виступив на чемпіонаті світу з боротьби самбо

Цьогоріч чемпіонат світу з боротьби самбо відбувся у період з 11 по 14 листопада у місті Ташкенті (Узбекистан). У категорії до 98 кг Україну представляв нетішинець Ярослав Давидчук.

Спортсмен займається боротьбою самбо та дзюдо в Нетішинській КДЮСШ з 2007 року. У 2018 році він виконав норматив майстра спорту України з боротьби самбо, а вже наступного року став майстром спорту міжнародного класу. Ярослав навчається у Львівському державному університеті фізичної культури та спорту та є членом збірної команди України з боротьби самбо. Під час цьогорічного чемпіонату світу Ярослав Давидчук гідно виступив та здобув бронзу.

Його тренером є Геннадій Горохов, серед вихованців якого чемпіони і неодноразові призери світу та Європи. У 1999 році Горохову присвоєно звання «Заслужений тренер України». Вже понад 15 років Геннадій Горохов тренує чоловічу збірну команди України з боротьби самбо. За роки тренерської діяльності у КДЮСШ ППО Хмельницької АЕС Геннадій Горохов підготував чотирьох Заслужених майстрів спорту України, сімох майстрів спорту України міжнародного класу та 36 майстрів спорту України.

Редакція «День за днем» вітає вихованця КДЮСШ ППО Хмельницької АЕС Ярослава Давидчука і його тренера Геннадія Горохова із бронзою чемпіонату світу із самбо.

Нагадаємо, що раніше у жовтні в грецькому місті Салоніки відбувся молодіжний чемпіонат світу з боротьби самбо. У змаганнях взяли участь понад 300 спортсменів із 26 країн світу. Богдан Цисар, вихованець КДЮСШ ППО Хмельницької АЕС, боровся у ваговій категорії до 79 кг та здобув бронзу чемпіонату.