Кращі легкоатлети Шепетівки

Чемпіонат  з легкої атлетики відбувся в Нетішині 26 листопада. Змагання проводились у вікових категоріях – 2001-2002 р. н. та 2003 років народження і молодші. Серед міст-учасниць була й Шепетівка.

Переможцем з бігу на 1000 м серед легкоатлетів стала шепетівчанка Дарина Токарєва. Вона подолала дистанцію за 3.27.1 с.

За підсумками всіх забігів на 800 метрів серед дівчат шепетівчани показали найкращі результати. Даяна Граніч показала перший  результат — 2.47.0 с, другою стала Вікторія Славецька з результатом 2.49.0 с, третій результат Богдана Буковська — 2.51.0 с.

Катерина Анфілатова змагалася з бігу на 60 метрів, результатом 8.10 с вона фінішувала третьою.

Вітаємо наших переможців та призерів і бажаємо нових перемог.