Нацгвардійці з Нетішина здобули бронзу на всеукраїнському турнірі

До складу команди, яка представляла Хмельницьку область на Всеукраїнському турнірі кубку України зі спортивного та бойового самбо серед чоловіків та жінок, увійшли двоє нацгвардійців із військової частини 3043, що у місті Нетішині Шепетівського району.

Зазначений турнір відбувся в останні дні серпня у Кароліно-Бугаз.

Сержанти військової частини 3043 Тарас Кравчук та Богдан Шершень гідно виступили. Обидва у запеклій боротьбі здобули «бронзові» нагороди.

Як зазначили у військовій частині, Тарас та Богдан більшу частину свого життя щоденно тренуються та мають велику кількість міжнародних нагород з боротьби самбо.

Редакція «День за днем» вітає призерів-земляків, бажаємо здобувати нові вершини, високих спортивних досягнень та міцного козацького здоров’я!