12-річний шепетівчанин виборов «срібло» на чемпіонаті України зі спортивного самбо

Нещодавно у Кароліно-Бугаз, що на Одещині, відбувся чемпіонат України зі спортивного самбо серед підлітків (12–14 років). Змагатися за першість зібралися близько пів тисячі юнаків та дівчат із 22 регіонів України. Один із представників Хмельниччини — 12-річний шепетівчанин Андрій Яворський. Спортсмен повернувся із нагородою.

Боротьба за призові місця та право називатися чемпіоном України була запеклою. Адже тут змагалися кращі з кращих.

Шепетівчанин Андрій Яворський змагався у ваговій категорії до 59 кг.

— Це — мої перші змагання такого високого рівня, — розповідає Андрій. — У моїй ваговій категорій боролися 40 спортсменів.

Попри таку велику кількість суперників, шепетівчанину все ж вдалося завоювати «срібло» — 2 місце.

Передували змаганням сотні годин, проведені у спортзалі, аби розвиватися технічно, та самостійні тренування, зарядки й пробіжки, аби стати витривалим.

— Але у поєдинку взяли гору хвилювання, тому зовсім трішечки не вистачило для першості, — розповідає Андрій.

Відтак, каже, що не збирається зупинятися на досягнутому.

Наразі підліток мріє виконати норматив майстра спорту та стати абсолютним Чемпіоном України.