Славутські легкоатлети вибороли право виступати на чемпіонаті України

Наприкінці лютого 2021 року в місті Старокостянтинові відбулися змагання з легкої атлетики пам’яті Героя України, Героя Небесної Сотні Сергія Бондарчука. Участь у змаганнях взяли команди Хмельницької та Вінницької областей.

Програма змагань складалася зі стрибків та бігу. Спортсмени міста Славути (тренер Тетяна Черняк) змагалися з бігу на дистанціях 60 та 800 метрів.

За результатами змагань, Дарина Смолій виборола бронзу з бігу на дистанції 800 метрів, а її товариш по команді Назар Колотухін — срібну нагороду. Спортсмен показав дуже гарний результат та здобув путівку на чемпіонат України.

Також хочеться відзначити учениць 6 класу — Катерину Черняк та Вікторію Шадріну. Дівчата зуміли виконати норматив III дорослого розряду.

«Вдало виступили та показали особисті досягнення: Петро Палійчук, Олександр Устенко, Нікіта Веремій, Ксенія Снігур, Марія Ковальчук та Демид Ящук. Вітаємо спортсменів та бажаємо успіху в наступних стартах», — повідомляють у Відділі молоді та спорту виконавчого комітету Славутської міської ради