Шепетівчани масово не займаються фізичною культурою

Спортивні майданчики, школи, магазини, секції, товари — у Шепетівці ще не користуються шаленим попитом у містян. Для дорослих все, що пов’язане зі спортом, пов’язано зі шкільним уроком фізкультури. Вони, за рідким винятком, у повсякденному житті не знаходять часу на заняття фізкультурою.

— Під час обідньої перерви кілька разів на тиждень відвідую зал для тренувань, — розповів працівник банку Вадим. — Ще з дитинства люблю тренуватися. Вдома для дітей встановив турнік, грушу. Шкода, що їм цікавіше гратися в комп’ютерні ігри.

На спортивному майданчику на проспекті Миру порожньо. На ній перебуває лише один хлопчик. 10-річний Ілля Обущук після занять у школі приходить на спортивний майданчик поблизу будинку, в якому віднедавна мешкає родина.

— Раніше я частіше грався в ігри на телефоні, — пояснює хлопчик. — На літніх канікулах у бабусі на Рівненщині більше грався з друзями на стадіоні. Вирішив почати тренуватися, щоб бути здоровим. Мій тато теж раніше займався спортом.

Молодь розуміє, що світ змінюється. Для особистого успіху потрібно здоров’я і витривалість. Один із чинників, який цьому сприяє, — зайняття спортом.

— Спорт — мотивує, — ділиться своїми думками Сергій Столярчук, курсант 4-го курсу Хмельницької прикордонної академії, після занять у фітнесклубі. — Зайняття спортом допомагають у розвитку як фізичному, так і ментальному.

Найнеобхідніший для занять інвентар можна придбати у відділах спортивних товарів. Їх у Шепетівці кілька. Власник одного з них Валентин пояснює:

— Спортивні товари шепетівчани переважно купують в Інтернеті. Наші постійні покупці ті, хто тільки починають або регулярно займаються спортом. Хлопчакам купують все необхідне для тренувань із боксу або футболу.

Одна знайома розповіла, що в Іспанії звернула увагу, як мешканці маленького містечка ввечері масово прогулюються. Поцікавилася у дочки, яка там проживає, чому так людно на вулицях. Була здивована її поясненням. В Іспанії на прийом до лікаря не попадеш, якщо не відвідуєш місцевий спортивний зал або басейн. Лікарі заохочують громадян до активного способу життя.

Фізична культура — загальновідомо, що це крок до здоров’я. Фахівці радять займатися не лише здоровим людям, але в помірному режимі виконувати вправи корисно і для хворих. Кожний, хто хоче зберегти власне здоров’я, має про це пам’ятати.

Поділитися посиланням1 коментар до статті «Шепетівчани масово не займаються фізичною культурою»

  1. Victoria Maysuradze коментує:

    Бо в старших класах фізруки всю любов і бажання відіб’ють.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


Теґи публікаціїВам також може бути цікавоНовини партнерів


Читайте у цій рубриці