Команда «Фортуна» стала чемпіоном Шепетівки з футболу 8х8 серед чоловічих команд

Футбольна команда утворилася у 2014 році, але тоді перший ігровий сезон склався не зовсім вдало і хлопці вирішили зробити перерву.

Відновили команду лише у 2020 році, відразу взявши участь у чемпіонаті міста Шепетівки з футболу 8х8 серед чоловічих команд, який розпочався 6 липня. Система проведення чемпіонату була коловою, за підсумками якої 4 команди виходили до фінальної стадії.

• У 1 турі команда «Фортуна» розгромила команду «АТО» з рахунком 9:0. Після такого розгрому команда «АТО» відмовилася продовжувати участь у чемпіонаті.
  • 2 тур «Фортуна» зіграла проти «Фортуни», але зі Славути здобувши перемогу з рахунком 3:1.
  • 3 тур «Фортуна» впевнено перемогла «Локомотив» — 2:1.
  • 4 тур «Динамо» поступилося «Фортуні» з рахунком 0:7.
  • 5 тур «Фортуна» зіграла у нічию 3:3 з «ПЧ-18» .
  • 6 тур «ДЮСШ» зазнало поразки від «Фортуни» 0:7.
  • 7 тур «Фортуна» розгромила «Барс» з рахунком 12:0.
  • 8 тур «Воєнка City» поступилася «Фортуні» — 7:0.

Маючи у своєму активі 7 перемог та 1 нічию, команда «Фортуна» зуміла пробитися до фінальної стадії чемпіонату.

У півфінальному матчі команда «Фортуна» впевнено перемогла команду «Воєнка City» з рахунком 3:1.

У фінальному матчі «Фортуні» протистояла команда ПЧ-18, з якою у груповому етапі вони зіграли у нічию. Перший тайм закінчився за мінімальної переваги «Фортуни» 1:0. У другому таймі команда «ПЧ-18» у контратаці зрівняла рахунок 1:1. Надалі гра проходила у постійній боротьбі, але на 51 хвилині матчу гравець «Фортуни» Василечко Олег виводить свою команду вперед.

Матч закінчився з рахунком 2:1 на користь «Фортуни».

За підсумками чемпіонату нападника «Фортуни» Володимира Майдачевського було визнано кращим гравцем.