Шепетівчанин привіз срібну і бронзову медалі з Хорватії

Збірна України з Комбат Дзю-Дзюцу повернулася з першим загальнокомандним місцем із VII чемпіонату світу, який проходив у рамках фестивалю бойових єдиноборств 29–30 липня в місті Спліт (Хорватія). В ньому взяли участь 188 чоловіків та юніорів з 17 країн світу.

Збірна України серед чоловіків виборола — 3 золотих, 1 срібну та 2 бронзові медалі, натомість на рахунку юніорів — 4 золотих, 4 срібні й 3 бронзові медалі. В складі збірної виступили і представники Хмельниччини, серед них і 29-річний шепетівчанин Дмитро Дмитрач.

Хмельничани, що увійшли до складу збірної України, — члени обласної федерації Комбат Дзю-Дзюцу. Павло Кущ — посів 1 місце серед чоловіків вагою до 84 кг, місто Хмельницький СК «Комбат». До речі, саме він став двократним чемпіоном світу. Дмитро Дмитрач — 3 місце серед чоловіків вагою до 62 кг, місто Шепетівка СК «Пересвет». Дмитро Маноха — 2 місце серед чоловіків вагою до 80 кг, місто Хмельницький, СК «Дамаск». Дмитро Войтков — 2 серед юніорів вагою до 55 кг, місто Хмельницький, СК «Комбат».

Спортсменів підготували: Олександр Марчук (батько), Олег Рудич, Дмитро Павлюк, Олександр Марчук (син).

Тоді ж, 28–29 липня, у місті Спліт відбувся і чемпіонат Європи з бойового самбо серед чоловіків, юнаків та юніорів. І знову наші хмельничани показали високий результат.

Дмитро Дмитрач — 2 місце серед чоловіків вагою до 57 кг, місто Шепетівка, СК «Пересвет»; Дмитро Маноха — 1 місце серед юніорів вагою до 82 кг, місто Хмельницький, СК «Дамаск»; Антон  Марчук — 1 місце серед юнаків вагою до 74 кг, місто Хмельницький СК «Комбат»; Дмитро  Войтков — 3 місце серед юнаків вагою до 57 кг, місто Хмельницький СК «Комбат».

В змаганнях взяли участь 185 спортсменів з 14 країн.

Вітаємо спортсменів та тренерський склад з успішним виступом на чемпіонаті світу з Комбат Дзю-Дзюцу та чемпіонаті Європи з бойового самбо!

Керівництво Хмельницької обласної федерації
в особі Марчука Олександра Івановича, тренери та спортсмени, висловлюють подяку почесному президенту Хмельницької обласної федерації — Агаркову Миколі Миколайовичу
та директору «Торговий Дім «Шепетівський цукор» — Капітовському Борису Давидовичу за фінансову допомогу
та підтримку спортсменів для участі у Чемпіонаті Світу
з Комбат Дзю-Дзюцу та Чемпіонаті Європи з бойового самбо!

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці