Визначені нові дати проведення Олімпійських ігор у Токіо

Олімпійські ігри у Токіо відбудуться 23 липня — 8 серпня 2021 року, зазначає Міністерство молоді та спорту України. Ці дати 30 березня були оприлюднені на офіційному сайті Міжнародного олімпійського комітету (МОК). Нагадаємо, що Ігри мали відбутися 24 липня — 9 серпня 2020 року, проте були перенесені через пандемію коронавірусу.

МОК також опублікував дати проведення Паралімпійських ігор: 24 серпня — 5 вересня 2021 року.

2 квітня на засіданні виконкому Національного олімпійського комітету України в онлайн режимі президент НОК Сергій Бубка відзначив, що 57 % олімпійських ліцензій на Ігри в Токіо вже розіграні й залишаться дійсними, щодо решти 43 % перепусток система кваліфікації буде доопрацьована міжнародними федераціями у співпраці з Міжнародним Олімпійським Комітетом.

Всі програми підтримки атлетів від Олімпійської Солідарності МОК щодо стипендій і грантів для команд будуть продовжені до 2021 року, до самого початку Ігор. Важливим також є забезпечення постійної підтримки наших спортсменів, зокрема, продовження терміну виплати державних стипендій, встановлених за підсумками виступу на провідних міжнародних змаганнях.

— Олімпійські ігри не відмінені, а перенесені, тому подальша підготовка українських спортсменів має бути забезпечена належним чином. Ми працюємо разом з Урядом, профільним комітетом Верховної Ради і депутатським корпусом щодо забезпечення належного бюджету для спорту. Зараз непростий час, коли спортсменам важко продовжувати повноцінні тренування. Все це зрозуміло, але на даний момент здоров’я важливіше. Впевнений, ми все це подолаємо і продовжимо цілеспрямовану підготовку до Олімпійських ігор, — підкреслив Міністр молоді та спорту, Олімпійський чемпіон Вадим Гутцайт.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці