Шепетівчани у складі футбольної команди Козятинської дирекції вибороли третє місце

Цьогоріч у жовтні відбувся футбольний турнір на Кубок директора Південно-Західної залізниці серед працівників філії. За першість змагалися шість команд — Київської, Козятинської, Жмеринської, Конотопської та Коростенської дирекцій і команда «Локомотив» Київ.

Прикметно, але в складі команди Козятинської дирекції зіграло шестеро залізничників-шепетівчан — Микола Максимчук, голова профспілки, інженер Олександр Завістовський, черговий по депо Володимир Зубарев, машиніст електровоза Віктор Федорчук, колійний майстер Олександр Мороз, колійник Олександр Довгалюк. Інші учасники цієї команди — Іван Головач, Руслан Янущик, Максим Кісіль, Дмитро Кобернюк, Олександр Печевистий, Богдан Думний, Ярослав Корніюк, Микола Грищенко, Олександр Квасюк, Сергій Піскун, Віталій Пархомович, Сергій Тураєв, Артем Лавренюк.

Як повідомляє прес-служба «Південно-Західної залізниці», відкриваючи турнір, начальник ФСК «Локомотив» Олександр Єгоров зазначив, що приємною новиною напередодні турніру є підписання угоди про співпрацю з міжнародною футбольною академією з ФК «Малага» Іспанія та індивідуальні майстер-класи від її директора Маркоса Антоніо Труєди.

Команди з п’яти дирекцій столичної магістралі та команда ФК «Локомотив» U-19 — U-20, яка взяла участь у турнірі поза конкурсом, змагалися за перемогу.

Яскраві, напружені, цікаві два дні змагань пройшли із незабутніми емоціями для спортсменів-залізничників та вболівальників. Фаворити визначилися вже першого дня. Першість за тактикою та забитими голами тримали молоді футболісти зі Жмеринки. Командна гра коростенців заворожувала та тримала в напрузі, тоді як гравці зі Київської дирекції залізничних перевезень вирізнялися індивідуальною майстерністю гравців. Оновлена теж молода команда з Козятинської дирекції відзначалися гарною фізичною підготовкою та володіли м’ячем наче справжні господарі ігор.

Козятинці таки позбавили киян третього місця, тоді як фортуна за перше місце між командами Жмеринки та Коростеня зіграла на боці коростенців — за рахунок пробитих пенальті.

Під час нагородження призерів та переможців директор регіональної філії Роман Веприцький зазначив, що такі заходи міцно об’єднують трудовий колектив регіональної філії.

Переможцем турніру з футболу на кубок директора регіональної філії Південно-Західна залізниця стала команда Коростенської дирекції залізничних перевезень. Друге місце посіла команда Жмеринської дирекції залізничних перевезень. Третє місце виборола команда Козятинської дирекції залізничних перевезень. А її гравця Дмитра Кобернюка визнано кращим півзахисником.

Заохочувальний приз «За волю до перемоги» отримала команда Київської дирекції залізничних перевезень.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці