У Шепетівці поліцейські зіграли товариський футбольний матч з вихованцями підшефної школи-інтернату

Футбольна команда Шепетівського відділу поліції зіграла товариський матч з вихованцями місцевої школи-інтернату. Перемогла дружба — 1:1. Та найбільшої радості представникам обох команд принесло неформальне дружнє спілкування дорослих з підопічними дітьми. Про це повідомляє Сектор комунікації поліції Хмельницької області.

Працівники Шепетівського відділу поліції вже не перший рік опікуються вихованцями місцевої школи-інтернату. Це заклад інклюзивного типу. Тут живуть і навчаються діти-інваліди, дітки, батьки яких позбавлені права виховання, хлопчики та дівчатка із багатодітних сімей. І до кожного треба знайти підхід, зробити так, щоб ті негативні приклади, які вони бачили в минулому, перекрилися позитивом і правильними настановами на майбутнє.

Значну роль у вихованні учнів інтернату відіграють і місцеві правоохоронці — вони не обмежуються святами і бувають тут практично щотижня. А цього разу виступили з ініціативою провести з дітками товариський футбольний матч.

— Я просто переконаний, що такі заходи якнайбільше сприяють встановленню довірливих стосунків між дітьми та поліцейськими. Навіть більше, ніж лекції чи виховні бесіди, — говорить Юрій Краковецький, начальник Шепетівського відділу поліції.

Варто зазначити, що, незважаючи на різницю у віці, гра велась практично на рівних. У результаті перемогла дружба — 1:1. Та найбільшої радості представникам обох команд принесло неформальне дружнє спілкування дорослих з підопічними дітьми.

— Такими заходами ми хочемо переконати наших дітей, що здорова нація — це майбутнє України. Бути здоровим і спортивним — це модно і сучасно, — каже Олена Пипич, директор Шепетівської школи-інтернату.

Приємно, що, бачачи гарний приклад, чимало дітей висловлює бажання у майбутньому теж стати поліцейськими.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці