Двоє легкоатлеток з Шепетівки здобули призові місця

Нещодавно, 25 жовтня, у Хмельницькому відбулися змагання відкритої першості Хмельницького обласного центру фізичного виховання учнівської молоді. Місто Шепетівку представляли двоє легкоатлеток — учениці ЗОШ № 6.

Загалом участь у змаганнях взяли легкоатлети як з Хмельниччини, так і з Вінницької області.

Шепетівчанки показали гідний результат і здобули призові місця. Діана Веселкова посіла перше місце у бігові на 60 м та 2 місце на відстані 200 м. Тетяна Грегорьєва — 2 місце у забігу на 600 метрів та 3-тє місце на 60-метрівці.

Готував до участі наших легкоатлеток Олег Вірченко, тренер-викладач легкої атлетики Шепетівської ДЮСШ.

Нагадаємо, 25 жовтня двоє вихованців Шепетівської ДЮСШ здобули призові місця з вільної боротьби.