Шепетівчанин здобув срібло чемпіонату світу з Комбат Дзю-Дзюцю

Нещодавно, 18–20 жовтня, у Київському палаці спорту пройшов дев’ятий чемпіонат світу з Комбат Дзю-Дзюцу серед дорослих та юніорів. 250 учасників з 20 країн приїхали у столицю України.

Сім спортсменів із Хмельницької області у складі збірної України боролися за світову першість. Троє з них повернулись додому з нагородами. Так, Олена Гарбарець (СК «КОМБАТ», м. Хмельницький) стала дворазовою чемпіонкою світу серед жінок.

Микола Мартинюк (СК «КОМБАТ» — СК “СОКІЛ», м. Хмельницький) став дворазовим срібним призером чемпіонату світу серед дорослих. Андрій Хрипонюк (СК «КОМБАТ», м. Хмельницький — СК «ЮНИЙ ЛОКОМОТИВЕЦЬ», м. Шепетівка) став срібним призером чемпіонату світу.

Готували наших спортсменів Олександр Марчук, Вадим Будзихівський, Станіслав Кушик, Олег Рудіч та Дмитро Дмитрач.

До речі, у командному заліку збірна України посіла перше місце, Казахстан — друге і Азербайджан — третє.

Редакція «День за днем» вітає наших спортсменів і тренерів із успішним виступом на чемпіонаті світу. Щиро зичимо вам здоров’я, наснаги та нових звершень у майбутньому.