Самбісти Хмельниччини гідно виступили на чемпіонаті Європи

Нещодавно, 27–28 вересня, відбувся чемпіонат Європи з бойового самбо серед дорослих, юніорів та юнаків. В складі збірної команди України виступив наш земляк Андрій Шамрай — вихованець СК «Пєрєсвєт», що у місті Шепетівці.

Проходив чемпіонат у місті Жешув, що у Польщі. В змаганнях взяли участь 235 спортсменів із 15 країн.

Саме збірна команда України посіла перше командне місце серед всіх вікових груп. У її складі змагалися за першість і спортсмени з Хмельницької області, які завоювали одну срібну медаль — Федір Репков (СК КОМБАТ Хмельницький) вагова категорія +90 кг серед дорослих, дві бронзові медалі — Андрій Шамрай (СК «Пєресвєт», Шепетівка) вагова категорія 68 кг серед юніорів і Антон Марчук (СК «КОМБАТ», Хмельницький) вагова категорія +82 кг серед юнаків. Підготували спортсменів Хмельниччини Олександр Марчук, Олег Рудіч та Дмитро Дмитрач.

Срібло чемпіонату у категорії дорослі здобула Молдова, третє — Польща. А серед юніорів друге дісталося Словаччині, третє — Франції. Юнацька збірна Молдови здобула срібло чемпіонату у своїй категорії, бронзу отримала Польща.

Редакція «День за днем» вітає переможців та тренерський склад з успішним виступом на чемпіонаті Європи!