Чемпіонат області з пішохідного туризму «Листопад-2019» пройшов на Шепетівщині

Чемпіонат області серед працівників закладів освіти з пішохідного туризму «Листопад-2019» відбувся поблизу м. Шепетівки у лісовому масиві села Городище з 19 по 22 вересня. Такі щорічні змагання є практичним полігоном для підготовки педагогічних кадрів, які займаються з учнівською молоддю дитячо-юнацьким туризмом.

У змаганнях взяли участь 10 команд з 2 районів, 4 об’єднаних територіальних громад та 4 міст області.

Команди змагалися на двох спортивних дистанціях — «Командна смуга перешкод», «Крос-похід» та у конкурсній програмі, що складалася з конкурсів: в’язання туристських вузлів, розпалювання туристського багаття та туристських гумористичних газет. Крім цього, в останній день Чемпіонату були проведенні відкриті змагання зі спортивного орієнтування.

На дистанції «Командна смуга перешкод» команди долали етапи: спуски, підйоми, траверси схилом, різні види переправ — по колоді, навісних, паралельних мотузках, в’язання нош та транспортування потерпілого. Найкраще з подоланням перешкод справилися команди з м. Славути (тренер О. Лук’янчук) — вони стали переможцями, друге місце у педагогів з м. Хмельницького (тренер А. Флік), третє — у педагогів з Судилківської сільської ради Шепетівського району (тренер В. Яворський).

Другого дня команди змагалися на дистанції 4-го класу «Крос-похід». Дистанція складалася із двох частин. На першій частині команди повинні були знайти контрольні пункти з етапами перешкод, на яких мали можливість обрати варіант етапу складністю відповідно до своєї технічної підготовки. Кожний варіант мав свою бальну оцінку. Другу частину дистанції, яка складалася з п’яти етапів, команди долали в заданому напрямку. У підсумку переможець визначався за найбільшою кількістю набраних балів. І цього дня найкращий результат продемонструвала команда з міста Славути — вони набрали 1611 балів, другий результат — у туристів-педагогів з Судилківської сільської ради (1546 балів), третій — у команди з міста Хмельницького (1408 балів). Непогані результати показали команди з міста Шепетівки та Полонської ОТГ. У підсумку учасники команди-переможниці виконали норматив «Кандидат в майстри спорту України», ще три команди — норматив І спортивного розряду з туризму.

У конкурсній програмі учасники Чемпіонату показували підготовку з туристських навичок. У конкурсі «В’язання туристських вузлів» 1-ше місце у команди м. Хмельницького, 2-ге місце — Судилківської сільської ради, 3-тє — м. Славути. У конкурсі «Розпалювання вогнища» кращою була команда Віньковецького району. 2-ге місце посіли одразу дві команди — Судилківської сільської ради та м. Хмельницького. У конкурсі «Туристських гумористичних газет» 1-ше місце виборола команда м. Славути, 2-ге — у команди міста Кам’янця-Подільського, 3-тє — у команди Судилківської сільської ради.

У загальному підсумку Чемпіоном області серед працівників освіти стала команда освітян з міста Славути. 2-ге місце у команди Судилківської сільської ради, 3-тє — у команди освітян з міста Хмельницького.

На урочистому закритті Чемпіонату переможці і призери були нагороджені грамотами Департаменту освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації, Управління молоді та спорту Хмельницької обласної державної адміністрації, від обласної організації профспілки працівників освіти і науки — грамотами та цінними призами, кубками та медалями — від Хмельницького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді.

Поділитися посиланнямЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоНовини партнерів


Читайте у цій рубриці