Шепетівські «Несамовиті орли» представляли Хмельниччину в грі «Джура-2019: Самарська Січ»

За підсумками ІІІ етапу гри «Джура-2019: Самарська Січ» рій «Несамовиті орли» Шепетівського навчально-виховного комплексу № 3 у складі «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім. Н. Рибака та ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою» Хмельницької області (керівники Багнюк С. Г. та Самойлюк В. Т.) був найкращим у змаганнях з саперної та фізичної підготовки, четвертим — у змаганнях «Стрільба» (з пневматичної гвинтівки), сьомим — у змаганнях «Впоряд», «Рятівник» та «Смуга перешкод». У змаганнях «Стрільба» (стрільба із АК-74) був відзначений за високі досягнення учасник рою Назар Мугиль, а ройовий Андрій Шамрай став переможцем у змаганнях з workout. Про це повідомила прес-служба Хмельницької ОДА.

Участь у заході взяли 26 роїв — переможців обласних етапів з усієї України.

Джури змагалися у 9-ти конкурсах (фізична, саперна та стройова підготовки, метання гранати, стрільба, смуга перешкод, пластун, відун та таборування).

 

Проте конкурси та змагання не були основним завданням Всеукраїнського етапу. Основним завданням було формування національно-патріотичної свідомості та становлення громадянина України, готового самовіддано розбудовувати суверенну, демократичну державу.

Рій «Несамовиті орли» разом з роєм «Сіроманці» Полтавської області були об’єднані у чоту. У складі чоти учасники відвідували всі виховні заходи, придумували назву, емблему, гасло та виступ для представлення чоти на ватрі, а також готували виступ для підсумкової ватри.

Окрім обов’язкової конкурсної програми проводилися екскурсії на острів Хортиця, до історичного музею ім. Д. І. Яворницького та музею «Громадянський подвиг Дніпропетровщини в подіях АТО»; тренінги (неформальне лідерство, надання першої долікарської допомоги, тактична медицина, індивідуальна підготовка поводження зі зброєю, тактика захисту табору тощо); зустрічі з ветеранами АТО та госпітальєрами, турніри (дебати, УПА — відповідь нескореного народу, криївки тощо); виїзд до 93-ї окремої механізованої бригади та Новомосковського полігону; гутірки та вечірні ватри. Кожен день закінчувався вечірнім колом, на якому підводилися підсумки дня та опускався прапор гри «Джура» під виконання «Маршу Нової Армії».

Поділитися посиланнямЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоНовини партнерів


Читайте у цій рубриці