17-річна шепетівчанка здобула золото на чемпіонаті України з боротьби Кураш

На чемпіонаті України з боротьби Кураш серед школярів 12–17 рокіів команда Хмельниччини посіла 3-тє місце. Змагання проходили в Миколаївській області у смт Снігурівці.

Успіхів командам побажав головний суддя, заслужений тренер України Сергій Зіньковський.

Шепетівчани із спортклубу «Локомотив» нагородженні кубками, медалями та дипломами за здобутті призові місця.

Адже 17-річна шепетівчанка Олена Пасічник посіла 1 місце, другі місця — Ганна Кушнір, Дмитро Верхогляд, Олександр Стандратюк, Кирил Федчук, треті місця — Іван Артерчук, Артем Лавров, Олександр Ковальчук, Олександр Гримач.

— Від імені команди хочу подякувати родині Веселкових, яка вносить великий вклад у розвиток фізичної культури і спорту в нашому місті, — зазначив Станіслав Кушик, тренер чемпіонів. — Наразі шукаємо кошти, щоб наша чемпіонка Олена Пасічник поїхала на міжнародні змагання, які відбудуться 31 серпня у Кореї.