Шепетівський рятувальник перший в області з кросу на 1-кілометрову дистанцію

У четвер, 4 липня, відбувся Чемпіонат області серед пожежно-рятувальних підрозділів з легкоатлетичного кросу, на якому вогнеборці Хмельниччини визначили кращих бігунів-атлетів. Йдеться на сайті ГУ ДСНС у Хмельницькій області.

Захід відбувся на міському стадіоні «Поділля», де спортсмени на бігових доріжках долали відстань в 1, 3 та 5 тисяч метрів. Загалом участь у змаганнях взяли 66 кращих спортсменів з усієї Хмельниччини.

Тож 1-ше загальнокомандне місце посіли вогнеборці з Хмельницького, друге дісталось бійцям Аварійно-рятувального загону спецпризначення, а команда з міста Волочиська у змаганнях стала третьою.

А в особистих заліках дистанцію у кілометр першим подолав рятувальник 21-ї ДПРЧ шепетівчанин Олександр Марушкевич з результатом 2:59.

— Олександр служить у пожежно-рятувальній частині вже другий рік. Цьогорічна перемога Олександра на обласному чемпіонаті не єдина на його рахунку. Минулоріч він також здобув призове місце в чемпіонаті області. Окрім бігу наш колега займається бойовим самбо та вільною боротьбою, — кажуть у 21-й пожежно-рятувальній частині.

Нагородження Олександра Марушкевича

Легкоатлети-переможці представлятимуть Службу порятунку Хмельниччини на Всеукраїнських змаганнях серед органів і підрозділів цивільного захисту, що проходитимуть 8 вересня у місті Львові та на обласній «Динаміаді-2019» серед правоохоронних органів та рятувальних служб.