У Шепетівці змагалися баскетбольні команди дівчат

Турнір з баскетболу серед команд дівчат 6-8 класів, приурочений до Дня Європи, пройшов 18 та 19 травня.

У змаганнях взяли участь шість команд: НВК №1, ЗОШ №1, ЗОШ №3, СЗОШ №2, НВК №3 та гості з м. Полонного.

Змагання пройшли у дружній атмосфері та з великим бажанням учасниць до перемоги. Не обійшлось і без драматичних моментів. Спочатку команди були поділені на дві групи по три команди. За підсумками ігор в групах, команди, що посіли перші місця, змагалися між собою за золото. Команди, які посіли другі місця у своїх групах, змагалися за третє місце в турнірі.

В групі «Б» за перше місце боролися між собою команди НВК №1 та Полонської ДЮСШ. В ході важкої боротьби у останньому періоді команда НВК №1 випередила своїх суперниць на одне очко та за декілька секунд до фінального свистка судді. Полончанки зуміли провести разючу контратаку та перемогти у надважливому поєдинку, який відкрив їм шлях до перемоги у турнірі. Отже, в підсумку перше місце посіла команда Полонської ДЮСШ. Друге місце виборола команда ЗОШ №3. Третьою стала команда СЗОШ №2.

Команди-призери та їх учасниці нагороджені грамотами управління у справах сім’ї, молоді та спорту. Команда-переможець виборола кубок ШМЦФЗН «Спорт для всіх». Також  грамотами нагороджені кращі гравці своїх команд.

Організатори турніру висловлюють подяку НВК №1 за допомогу в проведені турніру.