Шепетівський басейн наповнили водою вперше за чверть століття

Під звуки муніципального оркестру, з квітами та повітряними кульками відбулося урочисте відкриття басейну в спортивній школі міста Шепетівки, 17 травня. З нагоди довгоочікуваної події з’їхалися представники влади міста, району й області, депутатський корпус, керівники підприємств та городяни.

— Півтора роки плідної роботи і сьогодні всі ми засвідчуємо її плоди, — звернувся до гостей міський голова Михайло Полодюк. — Хоча ще з 2002 року приміщення басейну повернуто в комунальну власність, але робота в ньому то починалася, то призупинялася. За 15 років він перетворився у ще один довгобуд міста Шепетівки. Але завдяки тому, що нам вдалося залучити найбільшого інвестора — саму державу — ми отримали близько 4 мільйонів гривень на здійснення такої великої мрії, напевно всієї громади.

Та капітальний ремонт не відбувався без ускладнень. У грудні 2016-го, коли роботи перебували на завершальному етапі, виявилося, що ванни басейну протікають. Причина — гідроізоляція. Аби проект завершився, а кошти держави не зійшли нанівець, депутати міської ради під час сесії виділили кошти на гідроізоляційну плівку.

— Пройшовши всі випробування, таки відкриваємо басейн. Звісно цього могло й не статися без підтримки народного депутата України Романа Мацоли. Саме він посприяв, аби не припинялося фінансування цього проекту. Також дякую за підтримку головам облдержадміністрації та облради, — сказав міський голова.

Великий басейн має довжину 25 метрів, його розділено на чотири доріжки. Вода підігрівається, фільтрується та додатково очищується ультрафіолетом. Так само і в малій ванні. До того ж у двох залах підігрівається підлога. Створено й гігієнічні умови для відвідувачів, зокрема душові кімнати та переодягальні.

— Орієнтовно за два тижні маємо вирішити всі технічні моменти і почати роботу, — розповіла Тетяна Романюк, директор спортивної школи. — До того ж під час чергової сесії затвердять штат працівників басейну та виділять необхідні кошти на господарчі товари, аби розпочати роботу. Попередньо виконком встановив тариф — 60 гривень за годину. Але його скоріш за все ще переглянуть. Такі розцінки будуть діяти у тестовому режимі, аби знати що ми зможемо заробити. Велика ванна, відповідно до нормативів, може приймати до 24 відвідувачів, тобто шість на одну доріжку, — маленька 15-20 чоловік. Ми обов’язково проінформуємо містян про початок роботи басейну.

Тим часом, як вирішуються всі робочі моменти, порадіймо за нашу громаду, бо міфічний басейн з 28 річною історією став реальністю. Ванни наповнені водою, вони не протікають і невдовзі туди ходитимуть відвідувачі.

Нагадаємо, що у 2016 році Кабінет Міністрів України, відповідно до Регіональної програми розвитку, виділив 3 мільйони 600 тисяч гривень із Державного бюджету для ремонту шепетівського басейну.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


18 коментарів до статті «Шепетівський басейн наповнили водою вперше за чверть століття»

 1. Марія Юзлова коментує:

  Нарешті

 2. 👏👏👏👏👍👍👍

 3. Наум коментує:

  Історія з басейном з довгою бородою. Ще у далеких 60-х багато було розмов про будівництво басейну. І ось нарешті! Алілуйя! Ця подія відбулась.

 4. Гаяне Халилова коментує:

  Прекрасная новость. Наверное одна из очень важных, теперь и мы, как то культурно -спортивоно-оздоровительно начнем розвиваться.

 5. Viktoriia Lysak Prokopchuk коментує:

  Це треба було зробити ще 20 років назад.

 6. Alexey Shportun коментує:

  Теперь плавать будет проще

 7. Olena Krayevska Fokina коментує:

  Не пройшло i 25 рокiв((( Останнiй раз я там була у 1992….а потiм в мiстi виключили гарячу воду, назавжди(((

 8. Natalija Sloginskaja коментує:

  Цiкаво, на скiльки довго вода буде в басейнi,чи для Шепетiвчан буде доступно купувати абонiменти iт.п….]]]

 9. Та ти шо!!!! Аж не віриться))))

 10. Inna Shtovba коментує:

  Анна Тимофеева пам’ятаєш,як ми в той басейн ходили в 5 кажись класі? 😉

 11. Oleg Ancharevich коментує:

  Важко напевно було без води займатись😀

 12. Dmitriy Evtushenko коментує:

  Теперь ещё 25 лет ее там не будут менять;)

 13. Алла Чорноус коментує:

  Маю надію , що не просто відкрили, а буде дійсно працювати . Бо для дітей нашого міста – це не тільки розвага, а й чудове проведення вільного часу.

 14. Nataliya Gurinovich коментує:

  Важлива подія тижня, на мою думку, відкриття басейну. Довго говорили, але врешті-решт є зрушення. Порадіємо з того, що маємо сьогодні. Якщо відкриття не стане початком функціонування закладу, це буде інша тема для критики.

 15. Ірина Погребняк коментує:

  до речі, ось за цим посиланням доступна реєстраційна картка цього проекту http://dfrr.minregion.gov.ua/Project-annotation-full?PROJT=4691

 16. Ліза коментує:

  Цікаво чи працюватиме він літом?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці