Грицівчанка Валентина Загоруйко стала майстром спорту міжнародного класу

Цьогоріч на початку травня спортсменка родом з Грицева, що в Шепетівському районі, Валентина Загоруйко здобула срібло у чемпіонаті Європи з пауерліфтингу. Відбулася спортивна подія у місті Плзень, Чехія.

Грицівчанка виступила у складі Збірної України з пауерліфтингу. Валентина у категорії до 84 кг посіла 5-те місце з результатом 560 кг.

Але піднялась на другу сходинку п’єдесталу у присіданні, зафіксувавши 235 кг.

Відтак, наша землячка виконала норматив «Майстер спорту міжнародного класу».

На відео можна переглянути виступ Валентини Загоруйко на чемпіонаті Європи з пауерліфтингу.

Редакція «День за днем» щиро вітає Валентину Загоруйко з достойним результатом, зичимо нових спортивних досягнень та перемоги на Всесвітніх іграх.