Відбувся Чемпіонат України зі спортивної радіопеленгації

Чемпіонат України зі спортивної радіопеленгації відбувся в с. Мирогоща Рівненської області Дубненського району. В змаганнях взяли участь 94 спортсмени з 16 областей.

До складу  збірної команди  Хмельницької області  увійшли три вихованці  гуртка «Спортивної радіопеленгації» Шепетівського міського Центру науково-технічної творчості  учнівської молоді під керівництвом  Віри Макаренко: Анна Артерчук (НВК №2), Олександр Городніченко (ЗОШ №1), Дарія Панчук (НВК №2).

Підготовка учасників команди до Чемпіонату України зі спортивної радіопеленгації

Програма  змагань  включала в себе три етапи: спринт, класика діапазон 145 мГц, класика діапазон 3,5 мГц. Саме за підсумками цих етапів і визначався переможець та призери чемпіонату України.

В перший день юні спортсмени змагались в спринті, де команда Хмельницької області посіла четверте місце. Вихованка Шепетівського ЦНТТУМ Ганна Артерчук ввійшла в десятку найкращих спортсменів у своїй віковій категорії.

Другого дня спортсмени змагались на діапазоні 145 мГц, де команда Хмельницької області посіла третє місце. Серед дівчат  молодшої вікової категорії  Єлєна Петровська (м. Нетішин) та Анна Артерчук (м. Шепетівка) посіли призове третє місце.

В загальному заліку збірна команда Хмельницької області зайняла загальнокомандне третє місце. Переможці та призери змагань, а також їхні тренери були нагороджені медалями та дипломами ТСОУ України.