Шепетівчанин Богдан Грицай виборов бронзу на Чемпіонаті світу зі спортивної боротьби

Вчора, 18 листопада, у Бухаресті завершився Чемпіонат світу U-23 зі спортивної боротьби у віковій категорії до 23-х років.

Змагалися борці вільного стилю у кількох вагових категоріях: до 61, 74, 86, 92, 125 кг.

Шепетівчанин Богдан Грицай — єдиний представник України, який пробився у фінальну частину Чемпіонату світу. Відтак, у ваговій категорії до 92 кг він впевнено здобув бронзу, перемігши свого суперника — представника Вірменії. Під час поєдинку Богдан не лишив жодного шансу противнику на перемогу, в результаті вірменин набрав 0 балів. Завершився поєдинок Грицай — Овсепян з рахунком 4:0.

Окрім здобутої перемоги, шепетівчанин виконав норматив майстра спорту міжнародного класу. Наразі Богдан Грицай є тренером Олімпійського коледжу імені Івана Піддубного.