Тато, мама, я – спортивна сім’я!

У Шепетівці відбулися щорічні спортивні сімейні старти 23 березня. Міські змагання — є одним з етапів Всеукраїнського фестивалю.

У змаганні взяли участь шість сімей: Рожків, Савчуків, Лобаїв, Гетманчуків, Кравчуків та Морозових.

Сімейна команда складалася з тата, мами та дитини восьми та десятирічних дітей. Учасники фестивалю демонстрували свої найкращі здібності у швидкості, спритності, гнучкості та злагодженості дій у шести естафетах та набрати якнайбільше балів у спортивній вікторині. Змагання пройшли у дружній атмосфері за гучної підтримки вболівальників.

В підсумку переможцем фестивалю вже вчетверте поспіль стала сім’я Гетманчуків: тато Сергій, мама Олена та донечка Діана. Друге місце у змаганнях посіла сім’я Лобаїв. Третє місце у додатковому конкурсі виборола сім’я Савчуків.

Вже 8 квітня вони візьмуть участь в обласних змаганнях «Тато, мама, я – спортивна сім’я». До речі, Гетманчуки вже два роки поспіль утримують за собою почесне звання найспортивнішої сім’ї Хмельницької області.

Сім’ї-учасники змагань нагороджені грамотами, м’ячами та солодкими подарунками від управління у справах сім’ї, молоді та спорту та Шепетівського міського центру фізичного здоров’я, населення «Спорт для всіх».

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці