Шепетівська команда чирлідерів змагалася за всеукраїнську першість

Цими вихідними, 20 жовтня, команда чирлідингу з Шепетівки не байдикувала, а вирушила до саморозвитку та вдосконалення на Всеукраїнській шкільній лізі.

Захід відбувався у місті Львові, туди з’їхалися учні-представники чирлідингу з різних міст України.

— Це щоб ви розуміли, команда з Шепетівки змагалася за першість з чирлідерами з таких міст як Київ, Ужгород, Харків, Одеса, Львів, Хмельницький тощо. Майже кожне місто для участі в змаганнях виставляло по кілька команд, — розповів Олексій Шуляков, тренер шепетівської команди, вчитель фізичного виховання загальноосвітньої школи № 1.

Наша команда у своєму виступі зуміла не лише вдало поєднати такі елементи як, танець, підтримки, піраміди, акробатика, гімнастика та речівки. Крім того дівчатка дотрималися таких важливих вимог цих змагань, як патріотизм.

— Ми показали класичний чирлідинг і нічого зайвого, — додав Олексій Шуляков.

Кульмінацією цих змагань для шепетівчан став момент оголошення переможців. Організатори витримали інтригу і команду, що добула перше місце, оголосили наприкінці. Кубок Всеукраїнських змагань серед шкіл з чирлідингу отримала команда загальноосвітньої школи № 1 міста Шепетівки.

— Окрім перемоги ми взяли найцінніше — досвід. Тепер будемо докладати зусиль, аби вийти щонайменше на міжнародний рівень, — сказав тренер шепетівської команди. — Але ця перемога стала б неможливою, якби не підтримка шкільної родини ЗОШ № 1 на чолі з директором Наталією Собчук. Величезний внесок зробили й батьки учасниць команди.

Редакція газети «День за днем» вітає команду ЗОШ № 1 з перемогою, бажаємо нових перемог!

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці