Шепетівські спортсмени здобули «срібло» Всеукраїнських «Стартів надій»

На цьому тижні шепетівська команда, яка стала переможницею Хмельницького обласного етапу дитячих спортивних ігор «Старти надій», змагалася за всеукраїнську першість. Проходив фінал у Львівській області на базі табору «Ровесник».

До команди увійшли учні шепетівської НВК № 3 2004–2005 року народження. Готували їх до участі в змаганнях викладачі фізичного виховання Руслан Дмитрик та Володимир Самойлюк.

Найкращий результат команда шепетівчан показала в естафеті — перше командне місце. За це ще й здобули наші спортсмени кубок.

До програми «Стартів надій» входять змагання з легкої атлетики, плавання та виконання фізичних вправ.

— Хороші результати і в стрибках маємо, — коротко в телефонній розмові поділився Руслан Дмитрик, викладач фізичного виховання НВК № 3.

Редакція газети «День за днем» вітає срібних призерів з Шепетівки, бажаємо нових спортивних звершень!