Шепетівська команда здобула золото обласних «Стартів надій»

Нещодавно у Хмельницькому відбувся обласний етап дитячих спортивних ігор, де команда з Шепетівки здобула першість.

Серед 14 учасників міської команди діти 2004–2005 року народження. Готували їх до участі в змаганнях двоє викладачів фізичного виховання Руслан Дмитрик та Володимир Самойлюк. Всі учасники команди вихованці навчально-виховного комплексу № 3 міста Шепетівки.

До програми «Стартів надій» входять змагання з легкої атлетики, плавання та виконання фізичних вправ. До легкої атлетики включають: біг на 60 метрів; біг на 800 метрів (дівчата); біг на 1000 метрів (хлопці); естафету 8×50 метрів (4 юнаки та 4 дівчини, 1-й етап — юнаки, 2-й етап — дівчата); стрибки у довжину з розбігу; метання м’яча на дальність. Етап плавання — заплив на 50 метрів.

А змагання з виконання фізичних вправ включають піднімання тулуба з положення лежачи за 1 хвилину (юнаки та дівчата).

— Наші учні перемогли з відривом у 200 очок. Вони показали найкращі результати в області, а до цього вони стали першими у зональних змаганнях. Посприяло участі команди в обласному етапі Шепетівське міське управління у справах сім’ї, молоді та спорту, — розповів Руслан Дмитрик, викладач фізичного виховання НВК № 3.

Переможців змагань нагородили медалями та дипломами відповідного ступеня від Хмельницького обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

— Участь у таких змаганнях дає дітям поштовх до занять спортом, до фізичного вдосконалення, — сказав Руслан Дмитрик.

Згодом саме шепетівчани будуть представляти Хмельниччину на Всеукраїнському етапі «Стартів надій». Відповідно до положення про проведення Всеукраїнських дитячих спортивних ігор, фінал проходить в ДПУ «МДЦ «Артек», що знаходиться в історичній зоні на березі лісового озера «Сапсаїв» Пуща-Водицького лісопарку.