Шепетівчанин Андрій Шамрай здобув «золото» в Латвії

У латвійському місті Даугавпілс у спортивному комплексі «Олімпійський Центр» з 20 по 22 квітня пройшов Чемпіонат світу з хортингу серед дорослих, юніорів, кадетів та юнаків.

За підсумками змагань, спортсмени збірної України продемонстрували бойовий дух, переможний характер і посіли перше загальнокомандне місце. Друге здобула команда Литви, а трійку лідерів замкнула команда Латвії.

На відкритті світової першості були присутні почесні гості: перший секретар посольства України в Латвії Руслан Цехов, а також перший віце-мер міста Даугавпілса Ігор Прелатов.

У змаганнях взяли участь понад 250 спортсменів із 15 країн.

У складі збірної команди України виступали спортсмени з Хмельницької області, які принесли в осередок збірної України 6 комплектів медалей, серед переможців вихованець СК «Пересвіт» шепетівчанин Андрій Шамрай, який посів 1 місце (до 65 серед кадетів).

Спортсменів підготували: Олександр Марчук, Олег Рудіч, Вадим Будзихівський, Анатолій Ребрина й Олександр Мозолюк.