Шепетівський боксер вийшов у фінал чемпіонату Європи

У молодіжному чемпіонаті Європи з боксу Україну представляє молодий боксер із Шепетівщини Тарас Бондарчук. Всього двоє представників чоловічої збірної України вийшли до фіналу молодіжного чемпіонату Європи, який в ці дні приймає Італія. Йдеться на сайті Федерації Боксу України.

Першим фіналістом від збірної України став представник вагової категорії 56 кг — Максим Галанічев. Одноголосним рішенням суддів боксер здолав албанця Мухамеда Куамілі.

Також фіналістом цьогорічної Континентальної першості став боксер збірної України у вазі до 60 кг — Тарас Бондарчук. У півфінальному поєдинку боксер впевнено розібрався з представником Білорусі Олександром Радіоновим. Нагадаємо, що Тарас у минулому році здобув золото міжнародного турніру класу «А» — «Данас Познякас-2017. А ще раніше, у 2014-му, Тарас виборов золото Чемпіонату України з боксу, щоправда серед юніорів.

Тарас, займається боксом понад 10 років. Попри те що хлопець живе у селі Чотирбоки, Шепетівського району, він не пропускає жодного тренування.

Окрім того, за результатами проведених півфінальних поєдинків бронзові нагороди до скарбнички збірної України поклали Юрій Томюк та Богдан Толмачов.