А в Шепетівці триває «Спортивна зима»

У період з 7 до 8 лютого у Шепетівці відбулися змагання з баскетболу 3×3 серед учнівської молоді. Захід присвятили 74-ій річниці визволення міста від німецьких загарбників та в рамках заходів «Спортивна зима».

Змагання проводилися серед юнаків та дівчат у двох вікових групах: гравці 2001–2003 р.н. та гравців 2004 р.н. та молодші.

Загалом 31 команда взяла участь у «Спортивній зимі».

У старшій віковій групі серед дівчат із 7 команд кращою стала команда НВК № 1-2. Склад команди-переможниці: Аліна Тодорович, Валерія Парфенюк, Ольга Швець та Вікторія Бушинська. Друге місце посіла команда школи-гімназії. Третє місце виборола команда НВК № 1-1.

У молодшій віковій групі перемогу також святкували представниці НВК№ 1 у складі: Ульяна Бабак, Марія Маковей та Мілена Дудар. Друге місце посіла команда ЗОШ № 3. Третьою стала — гімназія.

У турнірі серед юнаків старшої вікової групи боротьбу за перемогу вели 10 команд. У напруженій фінальній грі зійшлися команда ЗОШ № 1 та команда гостей наших змагань — Чотирбоцької ЗОШ. До останнього команди йшли очко в очко, почергово, випереджаючи одна одну. В заключні секунди більш влучнішою виявилася команда з села Чотирбок, яка зуміла вирвати перемогу з рахунком 10:8 та відповідно і стала переможницею змагань. Склад команди: Назар Ковальчук, Дмитро Зорін, Вадим Захарець та Артур Шамасурян. Друге місце за командою ЗОШ № 1. Третьою стала команда НВК № 1.

У молодшій віковій групі серед юнаків змагалися 11 команд. В ході цікавої боротьби перше місце виборола команда НВК № 1-1 (Ілля Ященко, Євген Остапчук, Іван Колісецький та Іван Руштин). Друге місце посіла команда ЗОШ № 3. Третє місце за командою НВК № 1-2.

Команди-призери та їх гравці нагороджені грамотами, а ще медалями управління у справах сім’ї, молоді та спорту та ШМЦФЗН «Спорт для всіх».

Змагання організовано та проведено спільно ШМЦФЗН «Спорт для всіх», управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту та Шепетівською ДЮСШ.

Організатори турніру висловлюють подяку НВК № 1 за допомогу проведені заходу.