У Шепетівці змагалися 60 юних важкоатлетів

В суботу, 27 січня, у важкоатлетичному залі стадіону «Корчагінець» відбувся відкритий чемпіонат Шепетівської дитячо-юнацької спортивної школи з важкої атлетики, присвячений до Дня визволення міста.

Традиційно організували змагання Шепетівська ДЮСШ та управління у справах сім’ї, молоді та спорту Шепетівської міської ради.

До нашого міста завітали спортсмени зі Здолбунівської ДЮСШ, Новоград-Волинської ДЮСШ, Кам’янець-Подільської ДЮСШ № 1, ДЮСШ смт Теофіполь. Загальна кількість учасників становила понад 60 чоловік

Учасників привітав начальник відділу з питань фізичної культури та спорту управління у справах сім’ї, молоді та спорту Олександр Шуляк:

— Сьогоднішні змагання дуже важливі для учнівської молоді, тому сподіваюся, що кожен учасник покаже належний результат, а переможе найкращий.

З вітальним словом виступила в.о. директора ДЮСШ Лариса Кушнір, яка нагадала молодому поколінню, що 11 лютого 1944 року — день визволення Шепетівки від німецьких загарбників:

— Нині шепетівчани святкують цю дату, як ще одне народження міста, адже загарбницький чобіт топтав шепетівську землю два з половиною роки.

У напруженій та цікавій боротьбі учні-спортсмени прагнули на помості підвищити свою спортивну майстерність та досягти найкращих результатів.

За підсумками змагань в командному заліку Шепетівська ДЮСШ зайняла І місце, ІІ місце посіла команда Теофіпольської ДЮСШ, ІІІ місце вибороли спортсмени Здолбунівської ДЮСШ.

Слід зазначити, що змагання проходили напередодні дня народження тренера-викладача з важкої атлетики Володимира Медведя, тому в його вихованців з’явився додатковий стимул показати найкращі результати, що вони і досягли:

  • Андрій Зелінський — І місце, учень ЗОШ № 1;
  • Сергій Колесник — І місце, учень ЗОШ № 3;
  • Микола Кузнєцов — І місце, учень ЗОШ № 3;
  • Олег Щекальов — І місце, учень НВК № 3;
  • Катерина Денисенко — І місце, учениця НВК № 3;
  • Марія Прихода — ІІ місце, учениця НВК № 3;
  • Світлана Сєлєдуєва — ІІ місце, учениця НВК № 3;
  • Савчук Максим — ІІ місце, учень ЗОШ № 1;
  • Іванна Чешихіна — ІІ місце, учениця ЗОШ № 4;
  • Олександр Громчак — ІІ місць, учень НВК № 3;
  • Микола Сарабєєв — ІІІ місце, учень НВК № 1.

Призерів та команди переможців змагань нагородили грамотами, медалями та пам’ятними кубками управління у справах сім’ї, молоді та спорту Шепетівської міської ради.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікаво



Читайте у цій рубриці