Вперше школярі міста опановують навчальний модуль із плавання у басейні

Півроку тому, коли в Шепетівці після ремонту відновив роботу басейн, складалося враження, що охочі плавати вишикуються в чергу. Але очікуваного напливу містян у комунальний заклад після відкриття не відбулося.

— Влітку й, справді, шепетівчани відвідували неохоче, — розповіла Лариса Кушнір, виконуюча обов’язки директора дитячої спортивної школи. — Однак ситуація змінилася восени — значно побільшало відвідувачів. Можливо, в період літніх відпусток містяни їздили кудись у відпустку, чи на море, тому не ходили у басейн.

Із сезонним похолоданням відвідувачів стало більше, серед них — різні вікові категорії: займаються плаванням і молоді мами з дітками, і люди старшого віку. За словами Лариси Іванівни, жінки самостійно займаються нині популярною аквааеробікою. Аби все відбувалося безпечно, за відвідувачами пильнують інструктори.

Нагадаємо, відповідно до правил, для відвідування басейну обов’язково потрібно мати з собою: змінне взуття для басейну (сабо для дітей чи інше на гумовій підошві), купальний костюм, рушник, мило, мочалку, шапочку.

Взимку учні міських шкіл разом із викладачами почали відвідувати басейн для занять фізкультурою.

— В шкільній навчальній програмі 5–10 класів є модуль плавання. Вперше за багато років його можна відпрацювати, так би мовити, в реальних умовах. Складено графік, відповідно до якого щомісяця дві міські школи проводять заняття фізкультури. В малій ванні басейну займаються 5-ті класи, там вчитель їх навчає плавати. У великій — старшокласники відпрацьовують різні стилі плавання. Для школярів ці заняття безкоштовні, — додала керівник спортшколи.

Ми завітали до басейну під час одного з уроків фізкультури. В малій ванні учні 5-го класу ЗОШ № 1 відпрацьовували основні елементи плавання.

У великому басейні старшокласники ЗОШ № 4 плавали, відпрацьовуючи різні стилі. Також викладач фізкультури Анастасія Мельник показувала учням, як правильно та безпечно виконувати стрибок у воду.

— Діти із задоволенням ходять на фізкультуру в басейн. Плавання та гра у воді розвантажує їх та оздоровлює, — переконана Лариса Іванівна.

У перспективі, коли знайдуть відповідного спеціаліста, відкриють секцію плавання.

— Заняття у басейні корисні для школярів, бо під час плавання всі м’язи та суглоби знаходяться в постійній роботі, що сприяє їхньому зміцненню. До того ж, це корисно для хребта, бо під час плавання він витягується, а всі хребці стають на місце, — сказав Станіслав Кушик, інструктор басейну.

Зі слів персоналу спортивної школи, найбільше охочих поплавати у вечірній час, особливо — у п’ятницю та суботу.

Для містян, хто бажає займатися в басейні, спортивна школа пропонує різні варіанти, зокрема, місячний дорослий абонемент на 8 та 12 відвідувань, груповий абонемент на годину, одноразові годинні абонементи для дорослого та дитини. Більше інформації можна отримати, звернувшись у адміністрацію закладу.

У будь-якому разі, якщо ви маєте бажання провести вихідний з користю для власного здоров’я та своєї дитини, обов’язково сходіть у басейн.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоБезоплатна правова допомога

Читайте у цій рубриці