13-річний шепетівчанин отримав перемогу на новорічному турнірі

13-річний дзюдоїст Андрій Яворський із Шепетівки здобув «золото» в новорічному турнірі «Олімпійські надії». Він боровся у ваговій категорії 66 кг у місті Рівному, де визначили кращих дзюдоїстів.

Захід проходив 29 грудня в приміщенні спортивного клубу «Олімпійські надії». Учасниками передноворічної боротьби стали близько 200 спортсменів — юнаків та дівчат — із кількох областей у віці 10–13 років.

Цьогоріч це не єдина першість Андрія на змаганнях із дзюдо та самбо. Особливо продуктивним у нього виявився грудень. Нещодавно юний спортсмен повернувся додому з міста Левів із грамотою, медаллю та спортивним кубком. Також у грудні «золото» вдалося завоювати у Всеукраїнському турнірі з дзюдо NOVATOR CUP, а перед тим спортсмен отримав першість на турнірі, який був присвячений пам’яті майстра спорту України Дем’яну Усіку.

— Як-то кажуть, посипалося, — каже про свої перемоги Андрій.

Відтак, радіє, що вдалося зробити такий передноворічний подарунок і собі, і своїм рідним, які щораз хвилюються за нього.

— Це — остання та завершальна перемога у цьому, 2021-му, році, — підсумовує спортсмен.

Редакція «День за днем» вітає Андрія Яворського з черговою перемогою та бажає нових спортивних звершень у наступному 2022-му році.